Названо кращі автомобілі для жінок

Оценить

Найкращим автомобілем для жінок визнаний кросовер Range Rover Evoque. Саме ця модель перемогла в конкурсі Womens World Car of the Year, журі якого складається з 20 автомобільних журналісток із 12 країн світу.

На другому місці в загальному заліку виявився седан BMW 3-ї серії, а замкнув трійку ще один компактний кросовер Audi Q3.

Крім абсолютного чемпіона, жінки вибирали переможців ще у чотирьох номінаціях. Так, кращим сімейним автомобілем виявився BMW 3-ї серії (на другому місці Audi Q3, на третьому — Ford Focus), в категорії «Автомобіль класу люкс» переміг Evoque, що й не дивно (далі Jaguar XJ і Audi A6), кращим економічним автомобілем з точки зору дам став Honda Civic (він випередив Volkswagen Up! та Ford Fiesta).

Ну серед спортивних машин жінки воліють Porsche 911. І правильно роблять (на другому місці Jaguar XKR, на третьому Mercedes-Benz SLK).

Зазначимо, що конкурс «Кращий жіночий автомобіль проводиться всього в третій раз. У 2010 році переміг Jaguar XF, а в минулому році дівчата вибрали відразу дві кращі моделі — BMW 5-ої серії і Citroen DS3.