Ізраїльського футболіста заарештували за несплату аліментів прямо на полі

• Група vkontakte:

Перед законом усі рівні. Принаймні, в деяких країнах. І неважливо хто ти — пересічний громадянин або відомий спортсмен, відповісти за порушення доведеться сповна. Так, нападник ізраїльської футбольної команди «Хапоель» Ліор Асулін був заарештований прямо під час гри за несплату аліментів.

Злощасний матч проходив в місті Рішон, «Хапоель» грав проти команди-тезки з Назарету. У перерві між таймами Ліор Асулін був затриманий правоохоронцями.

Спортсмен заборгував колишній дружині ні багато ні мало чотири тисячі доларів. Керівництво клубу намагалася заступитися за одного зі своїх кращих гравців, пообіцявши поліції виплатити дану суму відразу після гри.

Втім, влада на цю поступку не пішла, і, всупереч усім благанням дирекції команди, відвезли Асуліна в дільницю. Тренеру рішонского «​​Хапоеля» довелося зробити заміну, однак під кінець матчу це навряд чи позначилося: гра завершилася з рахунком 0:0. Клуб як і раніше займає п’яте місце в чемпіонаті Ізраїлю.

Ліор Асуліну 32 роки. Він прийшов в «Хапоель» на самому початку цього сезону. За 12 ігор спортсмену вдалося забити три голи.