«Дніпро» і «Металіст» дограють другий тайм на початку грудня

• Група vkontakte:

«Дніпро » і « Металіст» дограють другий тайм на початку грудня , якщо « Металіст» не доб’ється присудження клубу з Дніпропетровська технічної поразки . Раніше клуб з Харкова висловив невдоволення рішенням Прем’єр -ліги та Федерації футболу України про догравання другого тайму матчу , перерваного через проблеми з освітленням на «Дніпро Арені».

Враховуючи , що збірній України належить в листопаді зіграти стикові матчі , а також те , що в інші вільні від проведення матчів національної першості дні відбудуться поєдинки Кубка України і Ліги Європи ( в цьому турнірі бере участь «Дніпро» ) Прем’єр- ліга призначила догравання на початок грудня.

Якщо не буде прийнято нових рішень стосовно матчу « Дніпро» — « Металіст» , то команди знову зустрінуться 4 або 5 грудня (у середу або четвер ) , щоб відіграти лише 45 хвилин другого тайму. Гра розпочнеться з рахунку 2:1 на користь « Дніпра». Саме такий рахунок був у матчі на момент його зупинки. Всі квитки , продані на матч , будуть дійсні при догравання .

Спочатку хотіли змістити кубкові матчі « Дніпра» та « Металіста » , призначивши догравання другого тайму на 30 жовтня, в день , коли відбудуться баталії чергового етапу Кубка України , але вирішили , що більш зручним буде перенести догравання на пізніший термін , адже в такому випадку догравати вже доведеться інші поєдинки .

Якщо догравання відбудеться на початку грудня , то « Дніпру» , для якого зимове міжсезоння ще не буде завершена ( 12 грудня їм належить гра у Флоренції з «Фіорентиною » в рамках Ліги Європи ) , цей час цілком підійде. Може влаштувати початок грудня і «Металіст» , якому в такому випадку доведеться лише трохи пізніше піти у відпустку. Але потрібно враховувати , що « Металіст» в принципі не згоден на догравання , якщо мова йде про догравання тільки другого тайму. Якщо грати знову , то тільки перегравання всього матчу з рахунку 0:0 , інакше необхідно зарахувати «Дніпру» технічну поразку , вважають у Харкові .

Дирекція «Прем’єр -ліги » прийняла рішення про догравання матчу « Дніпро» — « Металіст» , починаючи з другого тайму. Харків’янам таке рішення не сподобалося , і вони подали апеляцію до Федерації футболу України . Контрольно -дисциплінарний комітет федерації апеляцію відхилив , залишивши в силі рішення «Прем’єр -ліги». «Металіст » має намір знову подавати скаргу і домагатися присудження «Дніпру » поразки . «Металіст» не проти зіграти з «Дніпром » повторно , але шляхом перегравання всього матчу з «чистого аркуша» , а не тільки другого тайму з рахунку 1:2.