«Дніпро» і «Металіст» впевнено розгромили своїх суперників

• Група vkontakte:

Всі команди, які минулого тижня забезпечили собі перші місця в групах Ліги Європи, підтвердили свій клас і в чемпіонаті України. Харківський «Металіст» влаштував показовий розгром «Таврії» 5:0. А «Дніпро» без проблем забив три голи у ворота «Металурга» із Запоріжжя.

Металіст — Таврія 5:0

Голи: Бланко, 21, 80, Тайсон, 61, Крістальдо 65, Марлос, 90 +1

Харків’яни встигли оговтатися від важкої гри проти «Байєра», однак Мирон Маркевич суттєво змінив стартовий склад. Ці виконавці, не надто напружуючись, до перерви зуміли закласти основи найбільшої перемоги за останні роки, а після відпочинку вже були повновладними господарями становища. «Таврія», по суті, була сильно обмежена в кадровому відношенні, оскільки в запасі з досвідчених польових гравців у них знаходився один Юрій Путраш. Втім, харків’яни свідомо дали можливість гостям заволодіти ініціативою, а самі скористалися однією з контратак. Праворуч Марлос здійснив непоганий прохід, а в центрі Себастьян Бланко красиво, в один дотик переправив м’яч у ворота, випередивши Сергія Назаренка.

У другій 45-хвилинці Сергій Сітало, який лише вдруге зіграв на рівні Прем’єр-ліги, капітулював ще 4 рази. Втім, хіба що в останньому випадку його можна звинуватити за гол з гострого кута поруч з ближньою стійкою. Інші взяття воріт були достатньо ефектними, і головними дійовими особами в атаці виступали латиноамериканці. Хіба що у випадку з четвертим голом у досягненні «дубля» Бланко допоміг Сергій Пшеничних. А в інших епізодах асистували і відправляли м’яч у сітку бразильці та аргентинці: Хав’єр вивів на ударну позицію Тайсона, Марлос вдало навісив на Джонатана Крістальдо, а в завершенні Марлос встановив остаточний результат у протистоянні індивідуальними діями.

Дніпро — Металург З 3:0

Голи: Кравченко, 21, 30, Калініч, 72

Не виникло проблем із збереженням другої позиції і у «Дніпра». Команда Хуанде Рамоса цілком могла претендувати на рекордні цифри, якщо б не фатальне невезіння при завершенні атак, а також присутнє бажання «Металурга» довести свою конкурентоспроможність. Цілком можливо, саме часті походи запорожців на чужу половину поля і призвели до великої кількості швидких дій, які й стали головною зброєю господарів. Як наслідок, дніпропетровці все ж досягли третьої «великої» перемоги в сезоні, а от для їх суперника аналогічна невдача стала вже 8-ю.

Наставник переможців не забув дати можливість спробувати себе в основному складі Сергію Кравченку, який вже давно не мав серйозної ігрової практики. І саме він знайшов для себе позицію в центрі штрафного майданчика суперників, звідки двічі завершував комбінації партнерів. У першому випадку гольовою передачею відзначився Роман Зозуля, а пізніше — Нікола Калініч. Саме хорватського нападника можна назвати відносним невдахою. Хоча саме він забив третій м’яч «Дніпра» з близької відстані у другому таймі, ще велика кількість стовідсоткових моментів він завершив без зміни рахунку. Досить сказати, що двічі його удари брала на себе одна і та ж стійка воріт Віталія Руденка.