«Дніпро» здобув вольову перемогу над клубом АІК

Оценить

У Швеції завершилися матчі другого туру групового етапу Ліги Європи в квартеті F. «Дніпро» зумів уникнути поразки і здобув вольову перемогу над клубом АІК з рахунком 3:2.

Старт зустрічі став бентежним для дніпропетровців. Хельги Валур Даніельссон був першим на добиванні і вивів господарів вперед.

Під завісу першого тайму Руслан Ротань віддав відмінний пас і Нікола Калинич зрівняв рахунок. Втім, ще до перерви шведи провели другий гол — м’яч у ворота Яна Лаштувки забив Хенок Гойти.

На початку другого тайму Артем Федецький вийшов на поле замість Євгена Чеберячка. За чверть години до закінчення основного часу Віталій Мандзюк зрівняв рахунок у цьому протистоянні. Переможний гол провів Євген Селезньов на 83-й хвилині, який скористався помилкою оборони шведів. Таким чином, «Дніпро» зберіг за собою першу позицію в групі F.

У паралельному матчі туру «ПСВ Ейднховен» не залишив шансів «Наполі» у зустрічі в Нідерландах. Команда Діка Адвоката завдала поразки неаполітанцям з рахунком 3:0. Авторами голів стали Джермейн Ленс, Дріс Мертенс і Марсело.