Донецький «Шахтар» красиво обіграв лондонський «Челсі»

Оценить

Донецький «Шахтар» виграв у лондонського «Челсі» в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів з рахунком 2:1.

Підопічним Мірчі Луческу вдався швидкий гол — вже на третій хвилині помилки Давида Луїса і Террі при активному сприянні Луїса Адріано дозволили Алексу Тейшейрі відкрити рахунок.

«Шахтар», явно здивував гостей, продовживши притискати чинного переможця Ліги чемпіонів і створював момент за моментом. Кращі були у Мхітаряна і Хюбшмана, але бездоганний у воротах був Чех.

Лідер англійської прем’єр-ліги створив перший по-справжньому гострий момент біля воріт «Шахтаря» в середині другого тайму — вихід один на один з П’ятовим запоров Азар, який вийшов на заміну (ще в дебюті першого тайму він змінив зашкутильгав Лемпарда).

У господарів же була хмара моментів, один Мхітарян цілком міг зробити хет-трик (а Фернандіньо з Хюбшманом по дублю). У підсумку «Челсі» подібне марнотратство не пробачив — Оскар завершив швидку комбінацію «синіх» ударом в впритул.