Донецький «Шахтар» зіграв внічию проти «Ювентуса»

Оценить

Донецький «Шахтар» виграв очко в Турині в матчі групового раунду Ліги чемпіонів проти «Ювентуса», зігравши внічию 1:1.

«Шахтар» не став відсиджуватися в обороні і з перших хвилин почав турбувати захисні порядки «Ювентуса». Втім, і туринці діяли агресивно, чемпіони Італії таки.

А на 23-й хвилині команда Мірчи Луческу вийшла вперед — перший удар Вілліана заблокував захисник, однак бразилець викотив м’яч під удар Тейшейрі. Алекс пробив у ближній верхній кут воріт Буффона — Джіджі шансів відбити постріл не мав.

Але не встигли гості нарадуватися голу, як отримали відповідь. Геніальний Пірло з кутового не навішував, а м’яко покотив під удар відкрився Бонуччі — захисник збірної Італії вколотив м’яч над Рацем, що прикривав ближню штангу.

«Шахтар» володів м’ячем аж 66% ігрового часу першої половини гри, проте мало не пропустив гол в роздягальню — удар все того ж Бонуччі (знову після кутового, але тепер головою) відбив П’ятов.

У другому таймі ситуація на полі кардинально змінилася. Вже «Ювентус» більше  контролював м’яч, а «Шахтар» сподівався на контратаки, дві з яких були ну дуже небезпечними, проте обидві запоров Вілліан. Спочатку він перетримав м’яч і був збитий захисником, знівелювавши вихід «п’ять в чотири», а потім після вдалої знижки Мхітаряна не влучив у дальній кут воріт Буффона.

Біля воріт «Шахтаря» ж було гаряче. То Маркізіо пенальті попросить, то Джовінко не встигне на небезпечний простріл, то П’ятов нервово подарує м’яч суперникові. Але при цьому забивати повинен був і «Шахтар» — відмінний удар Срни зі штрафного у блискучому стилі парирував Буффон, а ударам Мхітаряна не вистачило точності.

Ну а останній шанс вирвати перемогу був у Вілліана, але з п’яти метрів він влучив у поперечину. Буквально тут же прозвучав фінальний свисток.