Джоковіч і Вільямс оголошені чемпіонами світу з тенісу

• Група vkontakte:

Міжнародна тенісна федерація (ITF) оголосила серба Новака Джоковича і американку Серену Вільямс чемпіонами світу, назвавши їх кращими гравцями 2012 року.

Як нагадує прес-служба ITF, Джокович отримує цей трофей другий рік поспіль, тоді як Вільямс-молодшу ITF називає кращою тенісисткою вже втретє.

25-річний сербський тенісист виграв в 2012 році Відкритий чемпіонат Австралії і дійшов до фіналу на двох інших турнірах серії Великого шолома — US Open і «Ролан Гаррос», а також здобув перемогу на підсумковому турнірі ATP.

Серена Вільямс вперше в кар’єрі завоювала золоті медалі Олімпіади, яка цього літа пройшла в Лондоні. На рахунку 31-річної американки також перемоги на Вімблдоні та US Open і підсумковому турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Кращими тенісистами парного розряду в дев’ятий раз за останні десять років зізнаються Брати Боб і Майк Брайани. У жінок цей приз вперше дістався італійкам Сарі Еррані і Роберті Вінчі.