«Капелло робить великі успіхи у збірній Росії!»

Оценить

Незважаючи на те, що росіянам довелося попотіти у матчі проти збірної Азербайджану, пенальті Широкова за шість хвилин до кінця ігрового часу все ж приніс збірній Росії четверту перемогу поспіль у відбірковому циклі Чемпіонату світу 2014 року.

Якщо хтось ще сумнівався в здібностях російської збірної, ці сумніви розвіялися після матчу з португальцями, який відбувся в п’ятницю минулого тижня і закінчився перемогою команди Росії з рахунком 1-0. Після такої яскравої перемоги росіяни вирішили не зменшувати і господарювали весь матч проти азербайджанців, а в кінцівці зустрічі забили вирішальний гол з пенальті.

Початок матчу підопічні Берті Фогтса провели добре, створивши в перші чотири хвилин чотири кутових, але потім росіяни взяли гру в свої руки. Олександр Кокорін красиво закрутив м’яч у ворота суперника, але повз, потім воротар збірної Азербайджану Камран Агаєв відбив удар з літа Дмитра Комбарова. Приблизно на 30-й хвилині Олександр Кержаков потрапив у поперечину. Росія продовжувала безжально осаджувати ворота суперника, який своїми спробами дражнив і дратував російських футболістів.

Після великої перерви майже нічого не змінилося. Агаєв врятував ворота від автоголу у виконанні Браніміра Субашич. Через десять хвилин Володимир Бистров, стоячи біля воріт, не зміг забити з вигідного положення. Ця помилка і нерішучість партнера по команді вдихнули нове життя в підопічних Фабіо Капелло, і на 84-й хвилині зусилля росіян були винагороджені.

Бистров став ініціатором пенальті, в штрафному майданчику його повалив на газон Максим Медведєв. Широков з легкістю реалізував 11-метровий, поховавши надії стійкого Азербайджану і дозволивши Росії продовжити ідеальне виступ у відбірних матчах ЧС-2014. Наступний матч збірна Росії проведе в гостей 23 березня проти команди Північної Ірландії.