Київське «Динамо» обіграло «Таврію»

Оценить

Київське «Динамо» з невеликими труднощами впоралося з головним аутсайдером українського чемпіонату сімферопольською «Таврією». Кияни двічі забили лише у другому таймі. Відзначилися Безус і Ярмоленко.

Кияни продовжують шукати свою гру, а Олег Блохін оптимальне поєднання виконавців. Андрій Ярмоленко оговтався від травми, але перебуває зараз ще не в тих кондиціях, щоб повести партнерів за собою. У цих умовах головні ролі на себе взяли Роман Безус, Олег Гусєв та Дьемерсі Мбокані. Саме вони і створили найбільше неприємностей для гостей до перерви.

Конголезець частіше інших завершував зусилля партнерів, але добре Потренувавши Даміра Кахрімана, пробити його не зумів, а одного разу просто на кілька сантиметрів не влучив у порожній кут воріт. «Таврія» важко входила в матч, а потім почала шукати моменти для відповідей. Активно діяв на вістрі командних дій Максим Фещук, гідної альтернативи якому в нападі після від’їзду Антона Шиндера, не залишилося. Форвард спочатку не дотягнувся, аби замкнути простріл від Юрія Путраша, а пізніше обіграв Александара Драгович і пробив з 20-ти метрів — трохи вище цілі.

Як це вже неодноразово було з «Таврією», після перерви команда не витримала напруження і досить швидко пропустила перший раз. Тепер Мбокані дав пас на хід Безуса — Роман в оточенні 4-х захисників спочатку зберіг м’яч, а потім пробив низом і рикошетом від штанги «куля» залетів у сітку — 1:0. Спроби відігратися у сімферопольців постійними і реальними не назвеш.

Коли господарі заспокоїлися, вони почали більш розважливо шукати моменти для збільшення рахунку. І забити найважливіше було для Ярмоленко. Андрій все ж дочекався свого моменту, упустивши перед цим кілька інших можливостей. Але потім Мбокані поборовся за верховий м’яч, а заволодів ним саме Ярмоленко і ефектно вразив порожні ворота — 2:0.

Могли господарі розраховувати і на більше, проте Кахріман залишався на висоті до останніх хвилин. Після цього матчу «Динамо» піднялося на 6-ту сходинку турнірної таблиці.