Київське «Динамо» всуху розгромило одноклубників із Загреба

Оценить

Київське «Динамо» перемогло одноклубників із Загреба в матчі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів з рахунком 2:0.

Дебютний матч Олега Блохіна в Лізі чемпіонів став приємним уже на третій хвилині — подачу екс-гравця загребського «Динамо» Огнена Вукоєвича головою замкнув Олег Гусєв.

Тут же Ідея міг послати гостей в глибокий нокаут, однак його удар з-під поперечини потягнув Келава.

Гострота біля воріт гостей була постійно — «Динамо» Блохіна стало часто використовувати фланги, звідки й ішла основна загроза воротам хорватів. Спочатку Велозу зі штрафного закрутив м’яч у дальній верхній кут, але Келава «за комір» пропускати не хотів.

А потім активність Тайво (незважаючи на деякі огріхи в простих ситуаціях, він зіграв відмінно — і в атаці постійно брав участь, і в обороні підчищав справно) дала плоди — його простріл з флангу завершив точним ударом по своїх воротах захисник гостей Піваріч.

Другий тайм команда Анте Чачіча почала активніше, проте до загроз воротам Шовковського справа не доходила до тих пір, поки злегка відпочити не вирішив сам Олександр. Воротар киян довго підлаштовувався під м’яч і при спробі вибити його в поле зарядив в Чопа. Благо, сфера відскочила не надто далеко — Шовковський сам же свій промах і виправив.

Багато моментів і небезпечних випадів запоров Ярмоленко — його удари були, м’яко кажучи, неефектівними. Чудовий сольний прохід зробив Гусєв, проте його удар метрів з 11-ти відбив Келава (воротар хорватів був явно кращим у своїй команді). А останній шанс збільшити рахунок втратив ідей — він обікрав Тонел, вийшов один на один з воротарем і слабо катнув м’яч повз кинувся в ноги стража воріт — Тонел встиг повернутися і вибити м’яч із стрічки.

Матч так і завершився — Олег Блохін переможно повертається в єврокубки, а «Динамо» — у боротьбу за вихід з групи.