Ліга Європи: «Дніпро» на своєму полі впевнено обіграв «Наполі»

Оценить

Дніпропетровський «Дніпро» на своєму полі обіграв «Наполі» з рахунком 3:1 в матчі групового етапу Ліги Європи.

Господарям вдався швидкий гол — вже на другій хвилині Артем Федецький вивів «Дніпро» вперед після передачі Євгена Селезньова. Нападаючий асистував і в епізоді з другим забитим голом «Дніпра» — перед свистком на перерву відзначився Матеус.

У другому таймі суперники продовжили грати у видовищний футбол, на діях команди Хуанде Рамоса не позначалася вимушена відсутність Євгена Коноплянки, і на 64-хвилині Жуліано провів третій гол у ворота гостей.

«Наполі», який грав зустріч без семи гравців стартового складу, підсилив атаку виходом на поле Кавані і Пандєва. Лідер неаполітанців і став єдиним, хто відзначився у гостей. На 75-й хвилині Кавані реалізував пенальті, який сам і заробив.

«Дніпро» здобув третю перемогу у трьох матчах і одноосібно очолює свою групу. Головний конкурент українців ПСВ в своєму матчі зіграв внічию з АІКом з рахунком 1:1 і тепер відстає від «Дніпра» на п’ять очок.

ДНІПРО (Україна) — Наполі (Італія) — 3:1 (2:0)

Голи: Федецький, 2, Матеус, 42, Жуліано, 64 — Кавані, 75, пен.

Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стрініч, Ротань, Жуліано, Федецький (Денисов, 81), Селезньов (Калинич, 58), Матеус, Зозуля (Канкава, 38)

Наполі: Розаті, Гамберіні (Інлер, 78), Фернандес, Ароніка, Суньіга, Донадель, Місце, Дземан, Доссена (Пандєв, 52), Інсінье, Варгас (Кавані, 52)

Попередження: Канкава, Мазух — Донадель, Дземан, Фернандес