Ліга Європи: «Металіст» привозить 3 очки з Норвегії

Оценить

Харківський «Металіст» здобув перемогу на виїзді у Норвегії.

На стадіоні «Леркендал» в норвезькому Тронхеймі відбулася зустріч місцевого «Русенборга» і харківського «Металіста», проведення якої ускладнив рясний снігопад. Харківська команда зустріла в Норвегії перший сніг сезону і здобула вольову перемогу з рахунком 2:1.

Перший тайм суперники провели в неспішному темпі боротьби, на полі було більше гольових моментів, а рахунок був відкритий на старті другого тайму — українці пропустили атаку господарів, яка завершилася точним ударом Таріка Ельюнуссі. У другій половині зустрічі снігопад припинився, команди заграли швидше і мали можливість змінити рахунок.

«Металіст» зумів відігратися за десять хвилин до закінчення матчу — простріл у штрафну Крістіана Вільягри з правого флангу замкнув Марлос. У наступній атаці харків’яни цілком могли виходити вперед, але після відмінного проходу Крістальдо удар аргентинця прийняла на себе штанга.

Вирішальний гол був забитий на 89-й хвилині — Клейтон Шав’єр ефектним дальнім ударом зі штрафного приніс «Металісту» перемогу.

У паралельному матчі туру в квартеті К «Байєр» здобув впевнену перемогу в гостях у «Рапіда». Зустріч у Відні завершилася перемогою команди з Леверкузена з рахунком 4:0. Таким чином, «Металіст» і «Байєр» лідирують у групі, маючи по 7 очок, третім йде «Русенборг» з трьома пунктами. У «Рапіда» очок поки немає.