«Манчестер Юнайтед» програв в першому матчі чемпіонату Англії

• Група vkontakte:

2«Манчестер Юнайтед» зазнав поразки у матчі першого туру нового сезону чемпіонату Англії. «Червоні дияволи» програли валлійському «Суонсі» з рахунком 1: 2. Пряму трансляцію гри вів телеканал «Спорт Плюс».

Перший м’яч на 28 хвилині забив півзахисник «Суонсі» Кі Сун-Юн. До перерви манкуніанці не змогли відігратися.

На 53 хвилині Уейн Руні забив м’яч у відповідь. Англієць з меж воротарського майданчика зумів пробити через себе після подачі з кутового. Однак на 73 хвилині ісландець Гілф ​​Тор Сігурдссон знову вивів валлійців вперед, завдяки чому «Суонсі» переміг. Таким чином, «Суонсі» тимчасово очолив турнірну таблицю англійської прем’єр-ліги. У наступному турі «МЮ» зіграє проти «Сандерленда» (24 серпня), а валлійці проведуть домашню зустріч з «Бернлі».