Мессі оформив шостий дубль поспіль у матчах чемпіонату Іспанії

• Група vkontakte:

1Дубль Ліонеля Мессі допоміг «Барселоні» обіграти мадридський «Атлетико» в матчі чемпіонату Іспанії. Про це повідомляє Associated Press.

Гра між «Барселоною» і «Атлетіко» в рамках 16-го туру приклади пройшла увечері 16 грудня і завершилася перемогою каталонців з рахунком 4:1. Крім Мессі, який забив голи на 57-й і 88-й хвилинах, у складі «Барселони» відзначилися Адріано Корреа (на 36-й хвилині) і Серхіо Бускетс (на 45-й хвилині). У «Атлетіко» єдиний гол забив Радамель Фалькао на 31-й хвилині.

Для Мессі цей дубль став шостим поспіль у матчах чемпіонату Іспанії. Аргентинець зміцнив лідерство у суперечці бомбардирів національного чемпіонату. На рахунку Мессі 25 голів, Фалькао, що йде другим, має на рахунку 17 голів.

Також дубль допоміг Мессі оновити власний рекорд за кількістю забитих голів за календарний рік. Тепер на рахунку аргентинця 90 м’ячів. У 2012 році «Барселоні» залишилося провести один матч. 22 грудня каталонці в гостях зіграють з «Вальядолідом».

Перемога над «Атлетіко» дозволило «Барселоні», що займає перше місце в таблиці чемпіонату Іспанії, збільшити відрив від другої позиції до дев’яти очок. У каталонців на рахунку 46 очок, у «Атлетіко» — 37 балів. Мадридський «Реал» займає третю сходинку з 33 очками. У 16-му турі підопічні Жозе Моурінью зіграли внічию з «Еспаньолом» (2:2).