Одеський «Чорноморець» вирвав перемогу у «Дніпра»

• Група vkontakte:

2«Чорноморець » виграв з рахунком 1:0. Суддя зафіксував першої весняної поразки «Дніпра».

Перший небезпечний момент у грі створив Селезньов. На 8 -й хвилині, коли Євген головою замикав класний навіс Коноплянки з флангу, але запустив м’яч трохи вище. А через дві хвилини Селезньов міг відзначитися ще раз, але цього разу після його удару Безотосний перевів снаряд у поперечину, а таки добив м’яч у сітку воріт Матеус встиг перед цим залізти в офсайд.

На 34 -й хвилині інтрига в цьому матчі різко підскочила. Це Матос якось дуже легко розкрив лівий фланг дніпропетровської оборони і прострілив у штрафну, де втрачений захисниками Окріашвілі спокійно переправив м’яч у сітку і відкрив рахунок — 1:0.

Фінальний свисток зафіксував кілька несподівану перемогу господарів з рахунком 1:0, яка підвищує їх шанси в боротьбі за єврокубки і першої весняної поразки «Дніпра», помітно послаблює його позиції в чемпіонській гонці.

«Чорноморець» (Одеса) — «Дніпро» (Дніпропетровськ) — 1:0 (1:0)

Гол : Торніке Окріашвілі, 33