«Реал» здолав «Барселону» вдруге за тиждень

• Група vkontakte:

1Мадридський «Реал» обіграв «Барселону» з рахунком 2:1 в матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу на своєму стадіоні «Сантьяго Бернабеу».

Рахунок у матчі відкрив на 7-й хвилині форвард «Реала» Карім Бензема, проте через 11 хвилин точний удар Ліонеля Мессі зрівняв положення в матчі. У другому таймі переможний гол забив захисник «вершкових» Серхіо Рамос, який замкнув головою навіс Луки Модріча з кутового. Вже після закінчення матчу суддя Мігель Перес Ласа видалив воротаря «Барселони» Віктора Вальдеса.

Варто відзначити, що мадридський клуб вийшов на поле не в бойовому складі. На лавці з початку матчу залишилися Кріштіану Роналду, Месут Озіл, Самі Хедіра і Гонсало Ігуаїн, а Анхель Ді Марія пропустив матч через дискваліфікацію. Це рішення тренера Жозе Моурінью могло бути пов’язано з тим, что5 березня команда належить вирішальний поєдинок 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів з «Манчестер Юнайтед». Роналду, Хедіра і Ігуаїн вийшли на заміну у другому таймі.

Ця поразка стала другим поспіль для «Барселони» в поєдинках з «Реалом». Чотирма днями раніше каталонський клуб програв мадридському на своєму полі в півфіналі Кубка Короля з рахунком 1:3.

Незважаючи на перемогу, у «Реала» залишаються лише теоретичні шанси обігнати свого головного суперника в чемпіонаті Іспанії. Між командами за 12 турів до кінця 13 очок.