Себастьян Феттель виграв Гран-прі Малайзії в рамках чемпіонату «Формули-1»

• Група vkontakte:

1Чинний чемпіон світу Себастьян Феттель виграв Гран-прі Малайзії в рамках чемпіонату «Формули-1» після напруженої дуелі з партнером по команді Red Bull Марком Веббером. Трійку замкнув Льюїс Хемілтон з Mercedes.

Таким чином, Феттель набрав 40 очок і очолив загальний залік сезону. Занявшее в Малайзії сьоме місце колишній лідер Кімі Райкконен з «Лотуса» з 31 очком на другій позиції. Третє місце у Марка Веббера — 26 очок. У Кубку конструкторів попереду «Ред Булл» — 66 очок. У «Феррарі» і «Лотуса» по 40 очок.

Пілот «Ред Булла» Марк Уеббер, який став другим у гонці, дав недвозначно зрозуміти, що залишився незадоволений поведінкою свого партнера по команді Себастьяна Феттеля, у підсумку фінішував першим.

— Після заключного піт-стопа команда сказала, що гонка завершена, і ми переключили двигуни в режим економії. Я був не проти поборотися з Феттелем, але керівництво прийняло рішення. Нам потрібно було просто дістатися до фінішу.

Себ ж прийняв інше рішення, яке хтось буде захищати. Так зазвичай все і трапляється з ним. Я перемкнув двигун в потрібний режим і, дбайливо стежачи за покришками, їхав до фінішу. Він же став битися за перемогу. Я засмучений результатом гонки.