Шахтар-Боруссія — 2:2. Гірники упускають перемогу на останніх хвилинах

• Група vkontakte:

Донецькі «гірники» на полі «Донбас Арени» не змогли здолати дортмундську команду в першому матчі 1/8-фінала Ліги чемпіонів.

Двічі «оранжево-чорні» виходили вперед, і обидва рази гостям з Німеччини вдавалося відновити рівновагу в рахунку.

Спочатку на капітан «Шахтаря» Даріо Срна на 31-й хвилині забив перший м’яч, але ще в першому таймі «Боруссії» вдалося відігратися завдяки голу Роберта Левандовскі незадовго до перерви.

У другій половині гри команди також обмінялися по одному результативному удару. На гол Дугласа Кости на 69-й хвилині гості відповіли м’ячем Метса Хуммельса на 87-й.

У складі господарів відзначимо активність півзахисника збірної Вірменії Генріха Мхітаряна, який мав можливість завершити атаки своєї команди, але всякий раз оборона дортмундців була на висоті.

У підсумку нічия 2:2, яка значно знижує шанси команди Мірчі Луческу на вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів сезону 2012-2013 років.

Матч у відповідь пройде в Дортмунді у вівторок, 3 березня.