«Шахтар» красиво розправився з «Динамо»

Оценить

Донецький «Шахтар» вдома розгромив київське «Динамо» у матчі 1/16 фіналу Кубка України з рахунком 4:1.

Команда Мірчі Луческу з перших хвилин матчу заволоділа ігровою і територіальною перевагою і вже на 22-й хвилині матчу відкрила рахунок: Раффаель втратив м’яч біля штрафного майданчика гостей, Вілліан прострілював, а Луїс Адріано замкнув передачу.

Через п’ять хвилин киянам вдалося відігратися завдяки зусиллям Ідейе і Тайво, останній з яких гарматним пострілом у ближній кут розстріляв ворота П’ятова.

Але «гірники» забили другий м’яч ще до закінчення першого тайму. Мхітарян на 40-й хвилині знайшов передачею Тейшейру, який до кінця поборовся з Бетао і потужним ударом вразив дальній кут воріт Шовковського.

У другому таймі «Шахтар» ще двічі розписався у воротах команди Юрія Сьоміна. На 76-й хвилині простріл Срна з правого флангу і точний удар Фернандіньо змусили «Динамо» капітулювати втретє, а ще через шість хвилин Срна зі штрафного поставив остаточну крапку в матчі.

Результати матчу:

Кубок України

1/16 фіналу

Шахтар — Динамо — 4:1

Голи: Луіс Адріано, 22, Алекс Тейшейра, 40, Фернандіньо, 76, Срна, 81 — Тайво, 27

Шахтар: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Фернандіньо, Алекс Тейшейра (Едуардо, 80), Мхітарян, Вілліан (Ілсіньо, 77), Луїс Адріано (Девіч, 72)

Динамо: Шовковський, Гусєв, Бетао, Хачеріді, Тайво, Вукоєвич (Мілевський, 74), Богданов (Мехмед, 61), Ярмоленко, Велозу, Раффаеле, Ідейе

Попередження: Фернандіньо, Луіс Адріано, Степаненко — Ярмоленко, Хачеріді, Вукоєвич, Мілевський