Суддя видалив дев’ять футболістів за матч

Оценить

Матч чемпіонату Мексики з футболу між командами «Естудіантес Текос» і «Дорадос» завершився гучним скандалом. У ході поєдинку на полі гравці влаштували справжнє побоїще, змусивши головного суддю видалити відразу дев’ять футболістів. Команди закінчували грати сім на сім.

Все почалося на 36-й хвилині другого тайму, коли посварилися два гравці — Ліллінгстон з «Текос» і Родріго Фолля з «Дорадоса». По ходу матчу обстановка розпалювалася усе сильніше, поки грубість не переросла в справжнє безумство — футболісти ганялися друг за другом по полю, билися руками й ногами. Найбільше не пощастило гравцю «Дорадоса» Пауло Сезар Чавесу. Мало того, що його видалили, він до всього іншого покинув поле зі зламаним носом. Його одразу ж госпіталізували в лікарню Гвадалахари.

Як уточнює видання El Mundo Deportivo, червоні картки арбітр показав шестьом гравцям, які перебували на полі, і трьом запасним. Після бійки судді якимось чином вдалося відновити мир, але довелося взяти перерву на 30 хвилин. Після затримки гра поновилася у форматі «сім на сім» і «Естудіантес» вдалося навіть вирвати перемогу. Скандальний поєдинок закінчився успіхом господарів поля з рахунком 2:1.

Варто відзначити, що рекорд світового футболу за кількістю червоних карток, показаних в одному матчі, належить арбітру з Аргентини, який 36 разів видаляв футболістів. Це трапилося в матчі п’ятого по силі дивізіону чемпіонату Аргентини між командами «Клейпол» і «Ауреліано Аренас».

Як повідомляє The Independent, суддя спочатку вилучив з поля гравців обох команд, а потім взявся за запасних і тренерів. Перший тайм поєдинку пройшов відносно спокійно, до перерви суддя Даміан Рубіо відправив до роздягальні лише двох футболістів. У другому таймі суддівська бригада втратила контроль за тим, що відбувається; гра ставала все грубіше, і до кінця матчу на полі спалахнула масова бійка, після якої були показані інші червоні картки.