Віта Семеренко — бронзовий призер Олімпійських Ігор в Сочі!

• Група vkontakte:

Ідеальна стрільба і хороший хід — запорука успіху в жіночій спринтерській гонці. Всі призери сьогоднішньої гонки закрили всі десять мішеней, що ще раз доводить важливість точної стрільби.

Віта Семеренко початку гонку з пізнім, 62 — м, стартовим номером і, можливо, це зіграло їй на руку, так як вона знала результати всіх своїх суперниць.

На першу стрільбу українка прийшла з відставанням в районі 20 -ти секунд і місцем в районі сорокового, але ідеальна стрільба дозволила їй відразу ж піднятися в ТОП — 15, після чого нижче вона вже не опускалася.

Коли на останньому вогневому рубежі допустили промахи Підгрушна і Валентина Семеренко. Оптимізму у вболівальників поменшало. Тим більше, Валя могла боротися за медалі, але дуже багато програла ходом на останньому колі, що робить фінішне коло Віти ще феноменальним.

Віта ж пішла на останнє коло на четвертій позиції і на проміжних відрізках показувала другий час, випереджаючи росіянку Ольгу Вілухіну на десяті частки секунди. Навіть за 150 метрів до фінішу Віта йшла на другій позиції, але упустила мить і прийшла на фініш третьою. Є бронза! Переможний сплеск руками бачив весь біатлонний комплекс «Лаура». Позаду бігла Яна Романова, яка теоретично могла посунути українку з подіуму, але їй не вистачило швидкості.

Перемогла ж у гонці Анастасія Кузьміна, яка захистила своє чемпіонське звання після перемоги в спринті у Ванкувері. Анастасія традиційно показала фантастичну швидкість, поєднавши її з ідеальною стрільбою. Другою стала Ольга Вілухіна, яка всього на дві секунди була швидше Віти.

Валентина Семеренко до останнього претендувала чи не на перемогу в гонці, але допустила промах останнім пострілом і фінішувала 12 -й. Що ж, треба буде брати реванш в гонці переслідування.

Олена Підгрушна, маючи в своєму пасиві також один промах, фінішувала на 26 -й позиції. Юлія Джима в цілому зробила три промахи і опинилася на 42 — му рядку.

Фаворитки нинішньої гонки Дар’я Домрачева і Тура Бергер з одним промахом замкнули десятку найсильніших.