Харківський «Металіст» здолав віденський «Рапід»

Оценить

У другому турі групового турніру Ліги Європи «Металіст» у непростому матчі здолав у Харкові віденський «Рапід», і очолив таблицю.

Перший тайм ряснів гольовими моментами, на які заслуговували обидві команди. Однак рахунок був відкритий в середині другого тайму — вийшов на заміну Едмар головою переправив м’яч у ворота австрійців після навісу Хосе Соси зі штрафного. За десять хвилин до закінчення основного часу Клейтон Шав’єр подвоїв перевагу господарів, замкнувши передачу Вілліана Гомеса. В результаті Металіст виграє Рапід з рахунком 2:0.

У паралельному матчі туру «Байєр» здобув перемогу в гостях у «Русенборга». Німецька команда виграла у Норвегії з мінімальним рахунком завдяки точному удару Штефана Кісслінг у другому таймі.

Таким чином, за підсумками ігрового дня «Металіст» вийшов на перше місце в квартеті К, набравши чотири очки, випереджаючи «Байєр» за різницею забитих і пропущених м’ячів.