Збірна Швеції відіграла чотири м’ячі у Німеччині (відео)

Оценить

Збірна Швеції створила сенсацію в гостьовому матчі відбіркового турніру чемпіонату світу-2014 зі збірною Німеччини.

Зустріч на «Олімпіаштадіон» в Мюнхені розвивалася по фантастичному сценарію. Після першого тайму господарі поля впевнено вели з рахунком 3:0 — два голи записав на свій рахунок Мирослав Клозе, який тепер впритул наблизився до кращого бомбардира в історії збірної Німеччини Герду Мюллеру, ще один додав Пер Мертесакер.

Німці легко розривали оборону гостей, а коли на початку другого тайму знущально точний удар вдався Месут Езіл, сумнівів у результаті матчу, здавалося, не залишалося вже ніяких. Однак після цього хід гри перекинувся на 180 градусів. Спочатку Златан Ібрагімович скористався передачею з глибини і головою пробив Мануеля Нойєра. Практично тут же Мікаель Лустіг вразив ближній кут воріт німецької збірної — 4:2.

За 15 хвилин до фінального свистка черговим провалом в обороні бундестім скористався Юхан Ельмандер, переправив м’яч у дальній нижній кут після передачі з лівого флангу. В заключні хвилини матчу підопічні Йоахіма Льова всіляко намагалися тягнути час, отримували за це жовті картки, але вберегти перемогу так і не змогли. За кілька секунд до завершення зустрічі Ібрагімович поборовся за верховий м’яч з Мертесакер і скинув його під удар Расмус Ельм. Півзахисник ЦСКА скористався гольовим шансом, чарівно пробивши повз Нойєра. Здалося, що в боротьбі з Мертесакер Ібрагімович порушив правила, однак арбітр залишив цей епізод без уваги, зафіксувавши героїчний «камбек» скандинавської збірної.

Чемпіонат світу-2014
Відбірковий турнір
Група C

Німеччина — Швеція — 4:4 (3:0)

Голи: Клозе, 8 (1:0). Клозе, 15 (2:0). Мертесакер, 39 (3:0). Езіл, 56 (4:0). Ібрагімович, 62 (4:1). Лустіг, 64 (4:2). Ельмандер, 76 (4:3). Ельм, 90 +3 (4:4).

Німеччина: Нойер, Лам, Мертесакер, Боатенг, Бадштубер, Швайнштайгер, Езіл, Кроос, Мюллер (Гетце, 67), Ройс (Подольскі, 88), Клозе.

Швеція: Ісакссон, Ольссон, Гранквіст, Сафарі, Лустіг, Ларссон (Сана, 78), Хольмен (Качанікліч, 45 +2), Вернблум (Чельстрем, 46), Ельм, Ібрагімович, Ельмандер.

Попередження: Ісакссон, 39. Ройс, 84. Лам, 89. Швайнштайгер, 90 +2.

Суддя: Педру Проенса (Португалія).