Порошенко присвоїв нагороди: Цеголко, Кубів, Нищук, Єлісєєв і Медведєв: Порошенко присвоїв 273 держнагороди і почесних звання. СПИСОК (10.05.19 19:43) «Політика України

Порошенко присвоїв нагороди: Цеголко, Кубів, Нищук, Єлісєєв і Медведєв: Порошенко присвоїв 273 держнагороди і почесних звання. СПИСОК (10.05.19 19:43) «Політика України
Оценить


Президент України Петро Порошенко нагородив свого прес-секретаря Святослава Цеголка радником (поза штатом) і громадського діяча Олега Медведєва орденами "За заслуги" ІІІ ступеня, йдеться в указі №188 / 2019, передає Цензор.НЕТ.

В указі зазначається, що державними нагородами України вони відзначені за "значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм".

Цим же указом нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня міністр культури України Євген Нищук і керівник Головного департаменту Адміністрації президента Юрій Онищенко.

Також нагороджений орденом "За заслуги" II ступеня заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, перший віце-прем'єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Указом орденом "За заслуги" ІІІ ступеня нагороджені державний секретар Кабміну Володимир Бондаренко, радника президента Руслан Демченко, заступник керівника Головного департаменту — керівник департаменту АП Ігор Лурін, керівник Головного департаменту АП Ярослав Мельник.

Крім того, орденом Данила Галицького нагороджено завідувача відділом Головного департаменту Микола Антипов і завідувача відділом АП Богдан Тірусь.

Також цим указом прісвоіни ряд почесних звань заслуженого і народного артистів, вчителів, лікарів, працівників різних сфер. Зокрема почесне звання "Заслуженого діяча науки і техніки" отримав доктор історичних наук, професор кафедри історії "Києво-Могилянкою академії" Михайло Кірсенко.

Всього в списку нагороджених 273 людини.

Далі наводимо повний текст указу мовою оригіналу:

"За Значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобуткі та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступенів

Безлюдна Олександра Івановича — ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Черкаська область

Вороненко Юрія Васильовича — ректора Национальной медичної академии післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ

ДОВГОГО Станіслава Олексійовіча — директора Інституту телекомунікацій и глобального інформаційного простору НАН України

Нищук Євгена Миколайовича — Міністра культури України

ОНІЩЕНКА Юрія Володимировича — Керівника Головного департаменту адміністрації Президента України

РУДЯ Петра Володимировича — голову правления АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "Житомирський маслозавод"

Тараненко Сергія Дмитровича — голову правления — генерального директора АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "Дніпропетровський стрілочний завод"

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

Гама Миколу Васильовича — первого заступника керуючого справами апарату Верховної Ради України

Гарцула Ярослава Івановича — директора підприємства "саміра", м.Львів

ДУМУ Василя Михайловича — голову ради Об'єднання українців России та Федеральної национальной культурної автономії "Українці Росії", громадянина Російської Федерации

ЛІСОВА Ігоря Володимировича — президента Федерации України зі стрібків у воду, м.Київ

ПОЛІЩУКА Миколу Єфремовіча — ЗАВІДУВАЧА кафедри Национальной медичної академии післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Міністерства охорони здоров'я України, м.Київ

СОРОЧАНА Миколу Васильовича — директора товариства "Агрофірма" Кодима ", Одеська область

Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступенів

БІЛЯ Богдана Назаровича — ЗАВІДУВАЧА відділення Київської міської КЛІНІЧНОЇ лікарні № 9

БОЙКА Богдана Євгеновіча — настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору Православної церкви України, капелан, м.Житомир

БОНДАРЯ Анатолія Омеляновича — начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства

Василюк Валерія Анатолійовіча — Радника Голови державної фіскальної служби України

Дутковська Лева Тарасовича — композитора, керівника вокально-інструментального ансамблю "Смерічка", Чернівецька область

Єлісєєва Костянтина Петровича — Заступника Глави адміністрації Президента України

ЗУБОВА Вадима Олексійовіча — президента Запорізької обласної громадської організації "Асоціація водних відів спорту"

Козир Олександр Олександрович — члена Национальной спілки Журналістів України, м.Київ

Коцур Віктора Петровича — головного наукового співробітніка сектору Национальной Наукової сільськогосподарської бібліотеки Национальной академии аграрних наук України, Київська область

КУБІВА Степана Івановича — Першого віце-прем'єр-міністра України — Міністра економічного розвитку и торгівлі України

Мальський Маркіяна Зіновійовіча — декана факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

СЕМЕНЮКА Василя Петровича (Василія) — архієпископа, митрополита, керуючого Тернопільсько-Зборівською архієпархією Української греко-католицької церкви

СТЕПАНОВА Юрія Мироновича — директора державної установи "Інститут гастроентерології Национальной академии медичних наук України", м.Дніпро

ФЕДОРЧУКА Анатолія Соловйович — Боріспільського міського голову, Київська область

Хом'як Мирослава Степановича — генерального директора товариства "Телерадіокомпанія" Львівська хвиля "

Юхимчук Анатолія Петровича — керівника служби Рахункової палати, м.Київ

Яблонська Василя Миколайовича — первого заступника директора національного інституту стратегічніх ДОСЛІДЖЕНЬ, м.Київ

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

Андрейчин Михайла Антоновича — ЗАВІДУВАЧА кафедри державного ВИЩОГО навчального закладу "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров'я України"

Бикова Дмитра Геннадійовіча — Горішньоплавнівського міського голову, Полтавська область

Боднар Василя Євгеновіча — директора Департаменту МВС України, генерала полиции третього рангу

БОНДАРЕНКА Володимира Валерійовіча — Державного секретаря Кабінету міністрів України

Васька Романа Володимировича — ректора Київського національного лінгвістичного університету

ВІТЮКА Віталія Антоновича — віце-президента державної акціонерної холдінгової компанії "Артем", м.Київ

ВОЙЦЕХІВСЬКОГО Михайла Федоровича — директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Вороніна Кирила Кириловича — члена громадської організації "Київська міська спілка ветеранів АТО"

Гелі Степана Дмитровича — проректора Львівського торговельно-економічного університету

Дейнека Анатолія Михайловича — начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства

Демченко Руслана Михайловича — Радника Президента України

Дзюбенко Олександра Миколайовича — начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

КАБАКАЄВА Семена Вікторовіча — голову громадської організації "Безпека та Взаємодія в Україні", м.Київ

КІНІЧЕНКА Петра Михайловича — начальника управління Міністерства культури України

КОСТЕНКА Христофора Антоновича — голову правления АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "Автобаза № 1", м.Київ

Кошель Василя Михайловича — голову постійної КОМІСІЇ Закарпатської обласної ради

Кулініч Олексія Валерійовіча — заступника головного лікаря комунальної установи "Запорізька обласна клінічна лікарня" Запорізької обласної ради

Куця Олександра Івановича — голову Донецької обласної державної адміністрації

ЛАБАЯ Юрія Гавриловича — головного інженера державного підприємства "Жулянського машинобудівний завод" ВІЗАР ", Київська область

Лозицька Володимира Петровича — директора Департаменту Міністерства фінансів України

ЛУРІНА Ігоря Анатолійовіча — заступника Керівника Головного департаменту — керівника департаменту адміністрації Президента України

Любарці Андрія Анатолійовіча — начальника відділу державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро" Луч "

Майструк Віктора Івановича — директора державного підприємства "Оризон-навігація", Черкаська область

Макарук Михайла Юрійовіча — члена Ради волонтерів при Міністерстві оборони України, м.Київ

Мартинюк Михайла Тадейович — ЗАВІДУВАЧА кафедри Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Черкаська область

Мацько Олександра Борисовича — члена Ради волонтерів при Міністерстві оборони України, м.Київ

Мацюк Володимира Ярославовича — правознавця, полковника податкової міліції, м.Київ

Медведєва Олег Олександрович — Радника Президента України (поза штатом), громадського діяча

МЕЛЬНИКА Василя Івановича — директора товариства "Укрпроммаш", Херсонська область

МЕЛЬНИКА Ярослава Володимировича — Керівника Головного департаменту адміністрації Президента України

ОНІЩЕНКА Юрія Петровича — директора державного підприємства "Поліграфічний комбінат" Україна "по виготовленню цінних паперів", м.Київ

САЙНОГА Максима Борисовича — начальника відділу державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро" Луч "

Сиріт Ігоря Григоровича — генерального директора АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "Укргідроенерго", Київська область

СТАСЕВСЬКОГО Станіслава Леонідовіча — директора державного підприємства "Український інститут по проектування металургійних заводів", м.Дніпро

Терещук Олександра Дмитровича — голову Київської обласної державної адміністрації

Цеголко Святослава Петровича — Прес-секретаря Президента України

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

САЛЄНКОВА Андрія Володимировича — начальника управління Головного управління СБУ в ДОНЕЦЬКІЙ та Луганській областях, полковника

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ГОЛУБЕНКО Лідію Міколаївну — ветерана педагогічної праці, м.Одеса

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АВРАМЕНКО Тетяни Васілівну — ЗАВІДУВАЧА відділення державної установи "Інститут педіатрії, акушерства и гінекології імені академіка О.М.Лук'янової Национальной академии медичних наук України"

БІЛІНСЬКУ Марину Романівну — лікаря Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, м.Київ

БОЙКО Марію Володімірівну — поетеса, члена правления Полтавського обласного відділення Українського фонду культури

ВАСИЛЕНКО Лесю Володімірівну — голову правления громадської організації "Юридична Сотня", м.Київ

ВІДУЛІНУ Алісу Костянтінівну — ветерана театрального та Музичне мистецтво

Гранчак Наталію Степанівну — голову благодійної організації "Полтавський батальйон небайдужих"

ДОЦЕНКО Аліну Васілівну — директора комунального закладу "Херсонський обласний художній музей імені О.О.Шовкуненка" Херсонської обласної ради

Есаулова Тетяни Петрівну — члена Ради волонтерів при Міністерстві оборони України, м.Київ

КАГАНОВСЬКУ Тетяни Євгеніївну — декана факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна

КОВЯЗІНУ Галину Едуардівну — ЗАВІДУВАЧА відділу національного інституту стратегічніх ДОСЛІДЖЕНЬ, м.Київ

НЕСТЕРЕНКО Лідію Степанівну — головного консультанта секретаріату комітету Верховної Ради України по вопросам науки и образования

ОРЕЛ Юлію Міколаївну — виконавчого директора комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради "Кіївтеплоенерго"

СМЄХОВУ Ганну Міхайлівну — ЗАВІДУВАЧА відділення Київського інституту музики імені Р.М.Глієра

ТИМЧУК Айну Леонідівну — керівника апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Токарєва Віру Павлівну — голову громадської організації "Асоціація захисту прав приватних підприємців та підприємств", м.Херсон

ТРОХИМЧУК Тетяни Євгеніївну — заступника начальника Управління, ЗАВІДУВАЧА відділу Департаменту Секретаріату Кабінету міністрів України

УФІМЦЕВУ Світлану Васілівну — директора навчально-виховного комплексу (дошкільного навчального закладу — спеціалізованої школи I ступенів — Суспільно-гуманітарної гімназії — спеціалізованої школи № 204 з поглиблення Вивчення фізичної культури) "Домінанта" Дніпровського району м.Києва

ЧОП'ЯК Валентину Володімірівну — ЗАВІДУВАЧА кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

ШЕВЦОВУ Олену Іванівну — голову громадської організації "Всеукраїнський Міст Єдності", м.Київ

Нагородити орденом Данила Галицького

АНТІПОВА Миколу Андрійовіча — ЗАВІДУВАЧА відділу Головного департаменту адміністрації Президента України

БОГДАНОВА Олександр Олександрович — прокурора відділу Департаменту Генеральної прокуратури України

ТІРУСЯ Богдана Юрійовіча — ЗАВІДУВАЧА Відділу адміністрації Президента України

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

ПОЧЕЧУНА Євгена Олександрович — голову Коломацької об'єднаної теріторіальної громади, Полтавська область

Нагородити відзнакою Президента України — Хрестом Івана Мазепи

Петрущак Миколу Якимовича — станичного Самбірської станції Братства ОУН-УПА, Львівська область

Прісвоїті почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

Богомазова Дмитру Михайловичу — головному режісерові державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м.Київ

Ворошилова Андрію Миколайовичу — дірігентові Национальной заслуженої академічної капели України "Думка", м.Київ

Квєлєнковим Юрію Олександровичу — режісерові-постановник, м.Київ

КОВАЛЕНКУ Володимиру Олексійовічу — солістові-вокалісту, м.Івано-Франківськ

Кучинський Володимиру Степановичу — художньому керівнікові Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса

МІТЮШКІНУ Віктору Анатолійовічу — солістові опери Одеського національного академічного театру опери та балету

МУРЗІ Володимиру Анатолійовічу — професорові кафедри народних ІНСТРУМЕНТІВ Одеської национальной Музичної академии имени А.В.Нежданової

РОТАРУ Аурелії Міхайлівні — солістці-вокалістці, м.Київ

Соляник Володимиру Івановичу — піаністу, м.Київ

СПІВАКУ Володимиру Григоровичу — художньому керівнікові естрадно-духового оркестру Закарпатської обласної філармонії

"НАРОДНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"

СЛЄПЦОВУ Олегу Семеновичу — завідувачеві кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури

"НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

ЛЕБІДЬ Тетяні Іванівні — заступнікові директора Херсонського академічного ліцею імені О.В.Мішукова Херсонської міської ради

"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

Гавришкевича Ігорю Степановичу — доцентові кафедри Львівської национальной академии мистецтв

"Заслужений артист УКРАЇНИ"

АНТОНЮКУ Роману Володимировичу — концертмейстерові Львівської национальной Музичної академии имени М.В.Лисенка

БОНДАР Валентіні Володимирівні — артістці державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м.Київ

ВАХНОВСЬКІЙ Тетяні Володимирівні — провідній солістці опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

КАЧУРІ Сергію Володимировичу — артистові балету Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

КОНЧАКІВСЬКОМУ Любомиру Степановичу — солістові Львівського чоловічого вокального октету "Орфей"

КУКУРУЗІ Петру Михайловичу — солістові Львівського чоловічого вокального октету "Орфей"

КУШІНІ Ростиславу Ігоровічу — артістові Творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м.Львів

ЛИТВИНУ Юрію Федоровичу — артістові театрально-видовищних закладу культури "Київський академічний театр драми и комедії на Лівому березі Дніпра"

МАЛИК Ользі Анатоліївні — солістці-інструменталістці, концертмейстера академічного сімфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії

Петрик Петру Михайловичу — солістові Львівського чоловічого вокального октету "Орфей"

ПІГУРІ Семену Семеновичу — солістові Львівського чоловічого вокального октету "Орфей"

РАДКОВСЬКІЙ Наталії Альбертівні — солістці-вокалістці Творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м.Київ

РАК Оксані Володимирівні — артістці-солістці-вокалістці комунального закладу "Львівська національна обласна філармонія"

Сабодаш Вадиму Миколайовичу -вікладачеві коледж хореографічного мистецтва "Київська Муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря"

САГАЛОВІЙ Ганні Володимирівні — старшому вікладачеві кафедри Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського

САДЕЦЬКОМУ Олегу Валентиновичу — солістові Львівського чоловічого вокального октету "Орфей"

Сухому Вадиму Леонідовічу — солістові Львівського чоловічого вокального октету "Орфей"

Тарарака Юрію Петровичу — доцентові кафедри Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського

ФЕДОРІВУ Роману Васильович — солістові Львівського чоловічого вокального октету "Орфей"

Шнайдер Олександру Георгійовічу — артістові малого сімфонічного оркестру комунального закладу "Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради"

"Заслужений БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"

ДЗЬОБІ Ігорю Васильовичу — директорові товариства "Сантехмонтаж", м.Хмельницький

СЕМЕНОВУ Ігорю Олександровичу — керівникові будівельних проектів товариства "МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ", Донецька область

ТУРЧИНУ Олександру Леонідовичу — голові правління громадської організації "Будівельна палата Дніпропетровської області"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

ЛЕМАК Оксані Іванівні — директорові Свалявської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 Свалявської районної ради, Закарпатська область

МАРЧЕНКО Марії Григорівні — учительці загальноосвітньої школи I–III ступенів № 6 міста Авдіївки, Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

ВОЛОШИНУ Михайлу Трохимовичу — художникові, мистецтвознавцю, Тернопільська область

ГЕНДІНУ Євгену Марксовичу — керівникові літературної частини комунального закладу культури "Дніпровський міський театр"

ГОНЧАРЕНКУ Миколі Миколайовичу — кінооператорові, завідувачу кафедри Київського національного університету культури і мистецтв

ІВАНИК Наталії Миколаївні — старшому викладачеві кафедри Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

САВКУ Юліану Федоровичу — старшому викладачеві кафедри Львівської національної академії мистецтв

СОТНІКОВУ Владиславу Володимировичу — режисерові-постановнику, продюсерові творчої спілки "Запорізька обласна асоціація діячів естрадного мистецтва України"

ФЕТІСОВУ Валентину Васильовичу — художньому керівникові – директору міського комунального закладу культури "Дніпровський міський театр ляльок "Театр актора і ляльки"

ХОМ’ЯКУ Ростиславу Петровичу — художньому керівникові естрадно-духового оркестру "Сурми Полісся" комунального закладу "Палац культури" Житомирської міської ради

ЦЮЛЮПІ Степану Даниловичу — завідувачеві кафедри Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

ЧЕПАЛОВУ Олександру Івановичу — завідувачеві кафедри Київського національного університету культури і мистецтв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

БАРАНОВУ Олександру Андрійовичу — завідувачеві відділу Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України, доктору юридичних наук

ГОРБАТЕНКУ Володимиру Павловичу — провідному науковому співробітникові відділу Інституту держави і права імені В.М.Корецького Національної академії наук України, доктору політичних наук, професорові

КІРСЕНКУ Михайлу Володимировичу — професорові кафедри Національного університету "Києво-Могилянська академія", доктору історичних наук, професорові

КОВАЛЬЧУКУ Андрію Трохимовичу — професорові кафедри Державного університету інфраструктури та технологій, доктору юридичних наук, професорові

НИКИФОРЧУКУ Дмитру Йосиповичу — завідувачеві кафедри Національної академії внутрішніх справ, доктору юридичних наук, професорові

ОМЕЛЬЧУКУ Сергію Аркадійовичу — проректорові Херсонського державного університету, доктору педагогічних наук, професорові

ПОЛЯКОВУ Андрію Павловичу — професорові кафедри Вінницького національного технічного університету, доктору технічних наук, професорові

РУДЕНКУ Костянтину Володимировичу — заступникові директора державної установи "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова" Національної академії медичних наук України, доктору медичних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

АНІКЄЄВІЙ Олені Олегівні — заступникові Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України

ВАСИЛЬЧУКУ Сергію Миколайовичу — заступникові Рівненського міського голови

ЛІПІНСЬКІЙ Світлані Олександрівні — заступникові Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України

НЕПРАНУ Михайлу Івановичу — першому віце-президентові Торгово-промислової палати України, м.Київ

ПРИЛИПКУ Сергію Івановичу — заступникові Керівника Державного управління справами

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

ГРИНІВУ Євгену Андрійовичу — головному редакторові Всеукраїнської правозахисної газети "Український Меморіал", м.Львів

ДАНИЛЬЧЕНКУ Олександру Олександровичу — генеральному продюсерові товариства "ТРК Академ-ТВ", м.Суми

ДЕМИДОВУ Олександру Олексійовичу — керівникові телекомпанії "МедіаДім", Київська область

КАЛИНОВСЬКІЙ Тетяні Станіславівні — головному редакторові газети "Черкаський край", м.Черкаси

КРИВДІ Марині Василівні — завідувачеві відділу державного підприємства "Редакція газети "Голос України", м.Київ

МЕТИКУ Тарасу Михайловичу — члену Дрогобицької міської первинної журналістської організації Національної спілки журналістів України, Львівська область

СЕІТБУЛЛАЄВІЙ Ельвіні Бахтіярівні — журналістові товариства "Телевізійна компанія "Атлант-СВ", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

ВАХУЛІ Галині Василівні — лікареві – сімейному лікареві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с.Сокільники, Львівська область

ГОРДІЄНКО Людмилі Миколаївні — завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні № 9

ДЗЬОМБАКУ Володимиру Богдановичу — головному спеціалістові департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації

ДЕРЕНЬКО Катерині Анатоліївні — лікареві, завідувачу відділення Великомихайлівської центральної районної лікарні, Одеська область

КАЗЮКУ Олегу Васильовичу — головному лікареві комунальної установи "Олевська центральна лікарня" Олевської міської ради, Житомирська область

КОРЖЕЛЕЦЬКОМУ Олександру Семеновичу — завідувачеві відділення Клінічної лікарні "Феофанія", м.Київ

КРАВЧУК Людмилі Василівні — лікареві, директору комунального некомерційного підприємства "Консультативно-діагностичний центр" Печерського району міста Києва

ЛУКАСЕВИЧУ Івану Івановичу — доцентові кафедри фізичної терапії та ерготерапії Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ

ОЛЕСЬКІВУ Володимиру Васильовичу — завідувачеві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с.Ямпіль комунальної установи "Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Мурованської сільської ради ОТГ", Львівська область

ПОДОЛЬСЬКОМУ Володимиру Васильовичу — завідувачеві відділення державної установи "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М.Лук’янової Національної академії медичних наук України"

ПУКАЛЯКУ Роману Михайловичу — директорові комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"

РАКУ Любомиру Михайловичу — генеральному директорові комунального некомерційного підприємства "Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр"

СИДЮКУ Андрію Володимировичу — провідному науковому співробітникові відділу державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова" Національної академії медичних наук України

СІРОМАСІ Сергію Олеговичу — головному лікареві державної установи "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова" Національної академії медичних наук України

ФРЕЙДМАНУ Юрію Михайловичу — завідувачеві відділення комунального закладу "Білоцерківська міська лікарня №2" Білоцерківської міської ради, Київська область

ШКРОБОТУНУ Ярославу Володимировичу — завідувачеві відділення Державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини", м.Київ

ЮГАСУ Віктору Карловичу — лікареві, судово-медичному експерту Закарпатського обласного бюро судово-медичної експертизи

ЯВОРСЬКОМУ Андрію Михайловичу — заступникові головного лікаря Івано-Франківської обласної клінічної лікарні

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"

ГРИЦИКУ Василю Івановичу — директорові державної організації "Резиденція "Залісся", Київська область

КОЛЯДЖИНУ Ігорю Федоровичу — заступникові директора державного підприємства "Брошнівське лісове господарство", Івано-Франківська область

МІРОШНИЧЕНКУ Віктору Івановичу — головному лісничому державного підприємства "Баранівське лісомисливське господарство", Житомирська область

НЕВОДНІЧИКУ Володимиру Дем’яновичу — головному спеціалістові відділу Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства

РЕВЕНКО Наталії Олександрівні — начальникові Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства

САВИЦЬКОМУ Володимиру Михайловичу -лісничому Грабівського лісництва державного підприємства "Буське лісове господарство", Львівська область

СУХОВИЧУ Віталію Миколайовичу — начальникові Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"

ПЛЕВАКУ Юрію Анатолійовичу — директорові товариства "Феррокс", м.Запоріжжя

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"

БУРЛАЦІ Григорію Михайловичу — керівникові Хорольського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

ЛАЗАРЧУКУ Володимиру Степановичу — начальникові Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

БОЧУЛЯКУ Володимиру Володимировичу — майстрові державного підприємства "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"

ВАСИЛЕВИЧУ Миколі Ярославовичу — керівникові духового оркестру "Водограй" Матеївецької об’єднаної територіальної громади при Будинку культури с.Матеївці, Івано-Франківська область

ГАВРИЛОВІЙ Ярославі Кузьмівні — заступникові начальника управління – начальнику відділу управління Рівненської обласної державної адміністрації

ДАЦЕНКО Юлії Юріївні — заступникові керівника служби Міністерства культури України

ДОЛЖИКОВІЙ Ірині Олександрівні — директорові комунального підприємства "Міський палац культури" Чернігівської міської ради

ЗУБКО Тамарі Вікторівні — директорові державного підприємства "Запорізький державний цирк"

КУДРЯВЦЕВУ Олександру Семеновичу — директорові державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво художньої літератури "Дніпро", м.Київ

КУЗЬМЕНКУ Олексію Дмитровичу — директорові Сумської дитячої художньої школи імені М.Г.Лисенка

ЛЕВИЦЬКОМУ Вітольду Августовичу — протоієрею, пароху церкви Серця Ісуса і Серця Марії, Івано-Франківська область

ЛИТВИНЕНКО Жанні Андріївні — викладачеві-методисту Київського інституту музики імені Р.М.Глієра

НАЙДЬОНОВІЙ Людмилі Василівні — концертмейстерові Київського інституту музики імені Р.М.Глієра

НЕПОСЄДОВІЙ-ЦІЦІВКО Ользі Валентинівні — викладачеві Київського інституту музики імені Р.М.Глієра

ПАНЬКІВУ Мар’яну Васильовичу — викладачеві-методисту Великолюбінської дитячої школи мистецтв, Львівська область

ПЕРУНУ Михайлу Євгеновичу — президентові благодійної організації "Фундація "Андрей", м.Львів

ПИЛИПЕЦЬ Тетяні Миколаївні — директорові комунального закладу Львівської обласної ради "Львівська обласна бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука"

ПОВЯКЕЛЬ Оксані Теодозіївні — виконувачеві обов’язків генерального директора Національного музею народної архітектури та побуту України, м.Київ

ТЕРЛЕЦЬКОМУ Геннадію Олександровичу — начальникові відділу Липовецької районної державної адміністрації, Вінницька область

ФУРСІ Галині Іллівні — художньому керівникові громадської організації "Простір мистецтва", м.Київ

ЧЕРВІНЮ Петру Власовичу — директорові підприємства "Скульптура", м.Львів

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

АВРАМЕНКУ Миколі Олександровичу — першому проректорові Запорізького державного медичного університету

БАКАЛИНСЬКІЙ Валерії Валеріївні — педагогові-організатору ансамблю "Квіти України" Київського Палацу дітей та юнацтва

ДОРОШЕНКУ Віктору Анатолійовичу — директорові закладу "Навчально-виховний комплекс: Росошанська загальноосвітня школа I–III ступенів – дошкільний навчальний заклад "Сонечко" Росошанської об’єднаної територіальної громади", Вінницька область

ЄГОРОВІЙ Наталії Миколаївні — тренерові-викладачу комунального закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву м.Чернівці зі стрільби із лука"

КАЧАРАБІ Степану Петровичу — завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

КОЗІЮ Василю Васильовичу — директорові комунального закладу Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот"

МАЛІНОВСЬКОМУ Антону Антоновичу — завідувачеві кафедри Національного університету "Львівська політехніка"

МАНДЗЮКУ Володимиру Петровичу — директорові Сокирницької загальноосвітньої школи I–III ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації, Закарпатська область

МАРТИНЮКУ Володимиру Вікторовичу — заступникові директора департаменту – начальнику відділу Міністерства оборони України

ОВЕРКУ Володимиру Петровичу — директорові Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №37 з поглибленим вивченням французької мови

РЕПЕЦЬКОМУ Василю Миколайовичу — завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

САЮ Валерію Миколайовичу — проректорові Київського національного торговельно-економічного університету

СУХАРЮ Юрію Михайловичу — директорові Радехівської районної школи мистецтв, Львівська область

ТЕРЕЩЕНКУ Юрію Іларіоновичу — завідувачеві кафедри Київського національного лінгвістичного університету

ЦИМБАЛУ Миколі Миколайовичу — деканові факультету Національного університету "Одеська морська академія"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"

ВЕРНИГОРУ Дмитру Олександровичу — медичному директорові Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, м.Київ

ВОВЧАНСЬКОМУ Василю Івановичу — начальникові Центру медичної реабілітації та санаторного лікування "Трускавецький" Міністерства оборони України

ФАРІЙОН Надії Ярославівні — заступникові головного лікаря Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

БРЕДИХІНУ Ігорю Анатолійовичу — головному інженерові акціонерного товариства "Фабрика "Комбі", м.Київ

ГОЛУБУ Петру Сергійовичу — ветеранові праці, м.Полтава

ПОНОМАРЕНКУ Івану Івановичу — ветеранові харчової промисловості, Одеська область

ТАБАКУ Миколі Сергійовичу — директорові виконавчому – директору департаменту акціонерного товариства "Укртрансгаз", м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"

БОДНАРЧУКУ Василю Дмитровичу — директорові підприємства "Обрій" Городенківського товариства "Шляхбудіндустрія", Івано-Франківська область

ОНИЩУКУ Володимиру Івановичу — директорові сільськогосподарського підприємства "Корона", Миколаївська область

ТРЕЙТЯКУ Павлу Миколайовичу — директорові товариства "Перемога", Полтавська область

ТУРЧИНЦЮ Володимиру Івановичу — генеральному директорові товариства "Волочиськ-агро", Хмельницька область

ШЕХОВЦОВІЙ Валентині Миколаївні — директорові приватного підприємства "Великописарівський молокозавод", Сумська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

БОЖКО Ірині Андріївні — головному консультантові Приймальні Президента України Адміністрації Президента України

ЛІЩИНСЬКОМУ Анатолію Дмитровичу — директорові Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування, Рівненська область

ЯРЕМІ Олександру Йосиповичу — заступникові Міністра молоді та спорту України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

БОГОМАЗУ Юрію Васильовичу — заступникові генерального директора державного підприємства "Гарант-Сервіс", м.Київ

ОРЛОВУ Богдану Олександровичу — заступникові керівника Управління – керівнику відділу Державного управління справами

ПОЛАТЬЯНУ Армену Олеговичу — генеральному директорові підприємства "Обухівміськвторресурси", Київська область

ТАРАСЕНКУ Тарасу Ігоровичу — керівникові управління Державного управління справами

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"

ЛЕБЕДЮ Сергію Олександровичу — провізорові, члену громадської організації "Всеукраїнська фармацевтична палата", м.Рівне

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

ГРАБОВЕЦЬКОМУ Мирославу Михайловичу — заступникові голови громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Україна", м.Київ

ДОВГАНЮКУ Володимиру Миколайовичу — провідному спеціалістові Волинського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

ДРАБІКОВСЬКОМУ Володимиру Валентиновичу — генеральному секретареві громадської спілки "Федерація баскетболу України", м.Київ

ІВАЩЕНКУ Валентину Васильовичу — старшому тренерові національної збірної команди України з рукопашного бою, м.Дніпро

МІЛЬЧЕВУ Миколі Миколайовичу — головному тренерові штатної команди національної збірної команди України зі стрільби стендової, м.Одеса

МІНЕНКУ Олександру Васильовичу — віце-президентові Миколаївської обласної федерації рукопашного бою

ПАВЛЮКУ Сергію Олексійовичу — тренерові-викладачу, директорові Школи вищої спортивної майстерності міста Києва

ПЕТРУШЕВСЬКОМУ Євгену Івановичу — директорові Федерації гандболу України, м.Київ

ПРИТУЛІ Олександру Леонтійовичу — президентові громадської організації "Всеукраїнська федерація "Спас", м.Запоріжжя

СТАРІКОВУ Володимиру Сергійовичу — старшому викладачеві кафедри Національного університету водного господарства та природокористування України, м.Рівне

ШЕВЧЕНКУ Олександру Яковичу — голові Федерації футболу Львівської області

ШЕВЧЕНКУ Сергію Васильовичу — головному тренерові футбольного клубу "Таврія-Сімферополь" Херсон

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

АПАНАСКОВИЧ Людмилі Вікторівні — заступникові начальника управління – начальнику відділу Департаменту Генеральної прокуратури України

БЕЛЯНЕВИЧУ Вадиму Едуардовичу — адвокатові

БЕРЕЗІНУ Максиму Григоровичу — заступникові начальника відділу Департаменту Генеральної прокуратури України

БОЙКУ Андрію Михайловичу — докторові юридичних наук, професору, м.Львів

ВАКУЛЕНКУ Володимиру Петровичу — начальникові відділу правового забезпечення Черкаської філії акціонерного товариства "Укртелеком"

ГУРАЛЮ Павлу Федоровичу — завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

ІЗУЇТІ Петру Олександровичу — заступникові директора Інституту права та суспільних відносин вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", м.Київ

МАЛАНІЮ Роману Григоровичу — керівникові апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації

МЕДЕНЦЕВУ Максиму Анатолійовичу — начальникові регіонального відділення Фонду державного майна України по м.Києву

МІРОШНИЧЕНКУ Анатолію Миколайовичу — професорові Київського національного університету імені Тараса Шевченка

НАЗАРУКУ Олегу Васильовичу — директорові Департаменту акціонерного товариства "Українська залізниця", м.Київ

НАЗАРЧУКУ Миколі Аполосовичу — начальникові юридичного відділу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

РАТУШНЯКУ Олегу Олександровичу — прокуророві відділу управління прокуратури Вінницької області

ТЕРЕМЕЦЬКОМУ Владиславу Івановичу — професорові кафедри Тернопільського національного економічного університету

ФЕДОРОВУ Валентину Андрійовичу — доцентові кафедри Київського інституту інтелектуальної власності та права

ШКЛЯРУ Сергію Володимировичу — адвокатові, м.Київ

ЯРМАКУ Дмитру Борисовичу-Уповноваженому Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Адміністрації Президента України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"

ГЛАДЬКУ Максиму Володимировичу — художникові, викладачу Черкаського державного бізнес-коледжу

ШЕВЧЕНКУ Віталію Федоровичу — художникові, Сумська область.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

4 травня 2019 року".

Источник: https://censor.net.ua/n3126313



Source link

Рекомендуємо

Новини автора: newsone