Турнір Grand Slam: Український дзюдоїст Ядов виграв "бронзу" турніру Grand Slam (11.05.19 00:04) «Спорт

Оценить

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Укрінформ", турнір серії Grand Slam почався в столиці Азербайджану Баку 10 травня.

Відзначається, що Ядов здобув третє місце у ваговій категорії до 66 кг.

Український дзюдоїст переміг в сутичці за 3-е місце Мухріддіна Тіловова з Узбекистану.

Екс-чемпіон світу Георгій Зантарая в цій вазі став сьомим. Артем Лесюк (60 кг) поступився в 1/16 фіналу, Марина Черняк (48 кг) і Марія Скора (57 кг) — в 1/8 фіналу.

Grand Slam в Баку триватиме до 12 травня. Дзюдоїсти борються не тільки за нагороди турніру, але і ліцензійні очки в олімпійському відборі до Токіо-2020.