ЦВК підбила офіційні результати виборів депутатів ВР

ЦВК підбила офіційні результати виборів депутатів ВР
Оценить

Центральна виборча комісія завершила підведення офіційних результатів виборів народних депутатів Верховної ради України.

В цілому за партійними списками та в одномандатних округах у парламент обрані 445 народних депутатів, з них від Партії регіонів — 185, ВО «Батьківщина» — 101, партії УДАР — 40, ВО «Свобода» — 37, КПУ-32, партії «Єдиний центр «- 3, Народної партії — 2, партії» Союз «- 1, Радикальної партії Олега Ляшка — 1, а також 43 самовисуванця.

У п’яти одномандатних округах ЦВК визнав неможливим встановити результати виборів, а Верховна рада рекомендувала Центрвиборчкому призначити повторні вибори в цих округах. Йдеться про округах № № 94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область), 225 (Київ, Шевченківський район).

Партія регіонів:

За списком (72):

1.Азаров Микола

2.Повалій Таїсія

3.Тігіпко Сергій

4.Клюев Андрій

5.Ефремов Олександр

6.Акімова Ірина

7.Бойко Володимир

8.Колесніков Борис

9.Кожара Леонід

10.Рибак Володимир

11.Табачнік Дмитро

12.Лавріновіч Олександр

13.Герман Ганна

14.Скубашевскій Станіслав

15.Блізнюк Анатолій

16.Шаров Ігор

17.Олійнік Володимир

18.Табачнік Яків

19.Макеенко Володимир

20.Тедеев Ельбрус

21.Чечетов Михайло

22.Януковіч Віктор

23.Хомутиннік Віталій

24.Іванющенко Юрій

25.Фабрікант Світлана

26.Воропаев Юрій

27.Шуфріч Нестор

28.Демідко Володимир

29.Геллер Євген

30.Мальцев Володимир

31.Вечерко Володимир

32.Мхітарян Нвер

33.Кій Сергій

34.Демьянко Микола

35.Дудка Володимир

36.Васадзе Таріел

37.Хмельніцкій Василь

38.Зарубінскій Олег

39.Мірошніченко Юрій

40.Турманов Віктор

41.Селіваров Андрій

42.Мошак Сергій

43.Кузьмук Олександр

44.Егоров Олександр

45.Ващук Катерина

46.Веревскій Андрій

47.Бондаренко Олена

48.Сігал Євген

49.Смітюх Григорій

50.Чертков Юрій

51.Баграев Микола

52.Аркаллаев Нуруліслам

53.Прігодскій Антон

54.Васільев Геннадій

55.Шаблатовіч Олег

56.Продівус Володимир

57.Щербань Артем

58.Калюжний Віталій

59.Кінах Анатолій

60.Богословская Інна

61.Мельнік Станіслав

62.Малишев Володимир

63.Міроненко Михайло

64.Волков Олександр

65.Мельнічук Лариса

66.Корж Павло

67.Шатворян Вілен

68.Прасолов Ігор

69.Пінчук Андрій

70.Коржев Анатолій

71.Долженков Олександр

72.Стоян Олександр

Мажоритарники (113):

1.Дзоз Віталіна (округ № 1, АРК)

2.Нетецкая Олена (округ № 3, АРК)

3.Парасків Олег (округ № 4, АРК)

4.Лютікова Валентина (округ № 5, АРК)

5.Левочкіна Юлія (округ № 6, АРК)

6.Брайко Сергій (округ № 7, АРК)

7.Дейч Борис (округ № 8, АРК)

8.Нечаев Олександр (округ № 9, АРК)

9.Груба Григорій (округ № 10, АРК)

10.Джіга Микола (округ № 15, Вінницька область)

11.Ціркін Ігор (округ № 25, Дніпропетровська область)

12.Ступак Іван (округ № 26, Дніпропетровська область)

13.Момот Олександр (округ № 27, Дніпропетровська область)

14.Морозенко Євген (округ № 28, Дніпропетровська область)

15.Бутківскій Віктор (округ № 29, Дніпропетровська область)

16.Гузенко Костянтин (округ № 30, Дніпропетровська область)

17.Павлов Костянтин (округ № 31, Дніпропетровська область)

18.Любоненко Юрій (округ № 32, Дніпропетровська область)

19.Задорожній В’ячеслав (округ № 33, Дніпропетровська область)

20.Глазунов Сергій (округ № 34, Дніпропетровська область)

21.Шіпко Андрій (округ № 35, Дніпропетровська область)

22.Мартовіцкій Артур (округ № 36, Дніпропетровська область)

23.Шпенов Дмитро (округ № 37, Дніпропетровська область)

24.Солошенко Микола (округ № 38, Дніпропетровська область)

25.Самойленко Юрій (округ № 39, Дніпропетровська область)

26.Царьов Олег (округ № 40, Дніпропетровська область)

27.Бобков Олександр (округ № 41, Донецька область)

28.Бахтеева Тетяна (округ № 42, Донецька область)

29.Ландік Валентин (округ № 43, Донецька область)

30.Левченко Микола (округ № 44, Донецька область)

31.Звягільскій Юхим (округ № 45, Донецька область)

32.Клюев Сергій (округ № 46, Донецька область)

33.Азаров Олексій (округ № 47, Донецька область)

34.Боярскій Юрій (округ № 48, Донецька область)

35.Омельяновіч Денис (округ № 49, Донецька область)

36.Байсаров Леонід (округ № 50, Донецька область)

37.Гончаров Анатолій (округ № 51, Донецька область)

38.Шкіря Ігор (округ № 52, Донецька область)

39.Літвінов Леонід (округ № 53, Донецька область)

40. Лук’янов Владислав (округ № 54, Донецька область)

41.Омельченко Валерій (округ № 55, Донецька область)

42.Борт Віталій (округ № 56, Донецька область)

43.Матвіенков Сергій (округ № 57, Донецька область)

44.Білий Олексій (округ № 58, Донецька область)

45.Васільев Олександр (округ № 59, Донецька область)

46.Риженков Олександр (округ № 60, Донецька область)

47.Пономарев Андрій (округ № 61, Донецька область)

48.Пехов Володимир (округ № 64, Житомирська область)

49.Журавскій Віталій (округ № 66, Житомирська область)

50.Ковач Василь (округ № 68, Закарпатська область)

51.Ланьо Михайло (округ № 70, Закарпатська область)

52.Бушко Іван (округ № 73, Закарпатська область)

53.Сухой Ярослав (округ № 74, Запорізька область)

54.Кальцев Сергій (округ № 75, Запорізька область)

55.Карташов Євген (округ № 76, Запорізька область)

56.Богуслаев В’ячеслав (округ № 77, Запорізька область)

57.Бандуров Володимир (округ № 79, Запорізька область)

58.Баліцкій Євген (округ № 80, Запорізька область)

59.Пшонка Артем (округ № 81, Запорізька область)

60.Дудка Олександр (округ № 82, Запорізька область)

61.Кацуба Сергій (округ № 92, Київська область)

62.Оніщенко Олександр (округ № 93, Київська область)

63.Москаленко Ярослав (округ № 96, Київська область)

64.Березкін Станіслав (округ № 100, Кіровоградська область)

65.Грушевскій Віталій (округ № 101, Кіровоградська область)

66.Едін Олександр (округ № 102, Кіровоградська область)

67.Кузьменко Сергій (округ № 103, Кіровоградська область)

68.Горохов Сергій (округ № 105, Луганська область)

69.Кунченко Олексій (округ № 106, Луганська область)

70.Дунаев Сергій (округ № 107, Луганська область)

71.Медянік Володимир (округ № 109, Луганська область)

72.Чуб Володимир (округ № 110, Луганська область)

73.Коваль Олександр (округ № 111, Луганська область)

74.Іоффе Юлій (округ № 112, Луганська область)

75.Тіхонов Віктор (округ № 113, Луганська область)

76.Демішкан Володимир (округ № 114, Луганська область)

77.Наконечний Володимир (округ № 127, Миколаївська область)

78.Ільюк Артем (округ № 128, Миколаївська область)

79.Жук Микола (округ № 129, Миколаївська область)

80.Гержов Юрій (округ № 131, Миколаївська область)

81.Ківалов Сергій (округ № 135, Одеська область)

82.Труханов Геннадій (округ № 136, Одеська область)

83.Клімов Леонід (округ № 137, Одеська область)

84.Фурсін Іван (округ № 138, Одеська область)

85.Пресман Олександр (округ № 139, Одеська область)

86.Барвіненко Віталій (округ № 141, Одеська область)

87.Крук Юрій (округ № 143, Одеська область)

88.Лелюк Олексій (округ № 149, Полтавська область)

89.Сорока Микола (округ № 155, Рівненська область)

90.Деркач Андрій (округ № 159, Сумська область)

91.Пісаренко Валерій (округ № 168, Харківська область)

92.Бережная Ірина (округ № 169, Харківська область)

93.Святаш Дмитро (округ № 170, Харківська область)

94.Горіна Ірина (округ № 171, Харківська область)

95.Місік Володимир (округ № 172, Харківська область)

96.Денісенко Анатолій (округ № 173, Харківська область)

97.Фельдман Олександр (округ № 174, Харківська область)

98.Кацуба Володимир (округ № 175, Харківська область)

99.Шенцев Дмитро (округ № 176, Харківська область)

100.Остапчук Віктор (округ № 177, Харківська область)

101.Добкін Дмитро (округ № 178, Харківська область)

102.Гіршфельд Анатолій (округ № 179, Харківська область)

103.Біловол Олександр (округ № 180, Харківська область)

104.Мураев Євген (округ № 181, Харківська область)

105.Сальдо Володимир (округ, № 182, Херсонська область)

106.Дмітрук Микола (округ № 184, Херсонська область)

107.Опанащенко Михайло (округ № 185, Херсонська область)

108.Бобов Геннадій (округ № 196, Черкаська область)

109.Яценко Антон (округ № 200, Черкаська область)

110.Федоряк Геннадій (округ № 203, Чернігівська область)

111.Семенюк Артем (округ № 204, Чернігівська область)

112.Лебедев Павло (округ № 224, м. Севастополь)

113.Колесніченко Вадим (округ № 225, м. Севастополь)

Об’єднана опозиція «Батьківщина»:

За списком (62):

1.Яценюк Арсеній

2.Гріценко Анатолій

3.Турчінов Олександр

4.Кіріленко В’ячеслав

5.Немиря Григорій

6.Соболев Сергій

7.Тарасюк Борис

8.Томенко Микола

9.Княжіцкій Микола

10.Джемілев Мустафа

11.Кожемякін Андрій

12.Гріневіч Лілія

13.Кіріленко Іван

14.Федорчук Ярослав

15.Мартиненко Микола

16.Луценко Ірина

17.Пишний Андрій

18.Власенко Сергій

19.Парубій Андрій

20.Кужель Олександра

21.Кубів Степан

22.Аваков Арсен

23.Одарченко Юрій

24.Оробец Леся

25.Пашінскій Сергій

26.Абдуллін Олександр

27.Павелко Андрій

28.Шлемко Дмитро

29.Забзалюк Роман

30.Москаль Геннадій

31.Шевченко Андрій

32.Дзензерскій Денис

33.Сушкевіч Валерій

34.Деревляний Василь

35.Князевіч Руслан

36.Денісова Людмила

37.Фаермарк Сергій

38.Швец Віктор

39.Іванчук Андрій

40.Лукьянчук Руслан

41.Бурбак Максим

42.Павловскій Андрій

43.Бондарев Костянтин

44.Сергіенко Леонід

45.Сас Сергій

46.Сенченко Андрій

47.Табалов Олександр

48.Кравчук Василь

49.Кальченко Валерій

50.Петренко Павло

51.Слюз Тетяна

52.Шкварілюк Володимир

53.Донец Тетяна

54.Головко Валерій

55.Данілов Віталій

56.Скосарь Ігор

57.Полочанінов Володимир

58.Кондратюк Олена

59.Лунченко Валерій

60.Немілостівий Віталій

61.Стець Юрій

62.Дубовой Олександр

Мажоритарники (39):

1.Катерінчук Микола (округ № 13, Вінницька область)

2.Зубко Геннадій (округ № 62, Житомирська область)

3.Купчак Володимир (округ № 84, Івано-Франківська область)

4.Сікора Ольга (округ № 85, Івано-Франківська область)

5.Дирів Анатолій (округ № 86, Івано-Франківська область)

6.Гладій Василь (округ № 89, Івано-Франківська область)

7.Кутовой В’ячеслав (округ № 95, Київська область)

8.Табалов Андрій (округ № 99, Кіровоградська область)

9.Хміль Михайло (округ № 115, Львівська область)

10.Васюнік Ігор (округ № 117, Львівська область)

11.Ілік Роман (округ № 121, Львівська область)

12.Пазіняк Василь (округ № 122, Львівська область)

13.Котеляк Лідія (округ № 123, Львівська область)

14.Курпіль Степан (округ № 124, Львівська область)

15.Канівец Олег (округ № 126, Львівська область)

16.Бріченко Ігор (округ № 130, Миколаївська область)

17.Вознюк Юрій (округ № 153, Рівненська область)

18.Королюк Валентин (округ № 154, Рівненська область)

19.Кучерук Микола (округ № 156, Рівненська область)

20.Медуніца Олег (округ № 157, Сумська область)

21.Шульга Володимир (округ № 161, Сумська область)

22.Купрейчік Ірина (округ № 162, Сумська область)

23.Бойко Володимир (округ № 165, Тернопільська область)

24.Апостол Михайло (округ № 166, Тернопільська область)

25.Стойко Іван (округ № 167, Тернопільська область)

26.Лукашук Олег (округ № 187, Хмельницька область)

27.Федорук Микола (округ № 201, Чернігівська область)

28.Фіщук Олександр (округ № 202, Чернігівська область)

29.Дубіль Валерій (округ № 205, Чернігівська область)

30.Терехін Сергій (округ № 211, Київ)

31.Ярема Віталій (округ № 212, Київ)

32.Яворівскій Володимир (округ № 213, Київ)

33.Ляпіна Ксенія (округ № 216, Київ)

34.Брігінец Олександр (округ № 217, Київ)

35.Арьев Володимир (округ № 218, Київ)

36.Бондаренко Володимир (округ № 219, Київ)

37.Чорноволенко Олександр (округ № 220, Київ)

38.Емец Леонід (округ № 221, Київ)

39.Андріевскій Дмитро (округ № 222, Київ)

УДАР Віталія Кличка

За списком (34):

1.Клічко Віталій

2.Матіос Марія

3.Налівайченко Валентин

4.Продан Оксана

5.Ковальчук Віталій

6.Геращенко Ірина

7.Пінзенік Віктор

8.Агафонова Наталія

9.Палатний Артур

10.Розенко Павло

11.Новак Наталія

12.Романюк Роман

13.Карпунцов Валерій

14.Паламарчук Микола

15.Куніцин Сергій

16.Іонова Марія

17.Гурвіц Едуард

18.Чугунніков Віталій

19.Пацкан Валерій

20.Гінка Ярослав

21.Ткачук Геннадій

22.Раупов Рустам

23.Чернега Роман

24.Корнійчук Олександр

25.Побер Ігор

26.Куренной Володимир

27.Савчук Юрій

28.Рябікін Павло

29.Аверченко Сергій

30.Ванзуряк Роман

31.Белькова Ольга

32.Іщенко Валерій

33.Мочков Олександр

34.Павленко Ростислав

Мажоритарники (6):

1.Сольвар Руслан (округ № 91, Київська область)

2.Різаненко Павло (округ № 97, Київська область)

3.Каплін Сергій (округ № 144, Полтавська область)

4.Кутовой Тарас (округ № 151, Полтавська область)

5.Путілов Андрій (округ № 183, Херсонська область)

6.Чумак Віктор (округ № 214, Київ)

ВО «Свобода»

За списком (25):

1.Тягнібок Олег

2.Бенюк Богдан

3.Мохнік Андрій

4.Мірошніченко Ігор

5.Шевченко Олександр

6.Вітів Анатолій

7.Панькевіч Олег

8.Швайка Ігор

9.Кіріленко Павло

10.Янків Ігор

11.Мартінюк Леонтій

12.Кошулінскій Руслан

13.Крівецкій Ігор

14.Сіротюк Юрій

15.Гелевей Олег

16.Сіротюк Олег

17.Блавацкій Михайло

18.Мірний Олександр

19.Міщенко Андрій

20.Марцінків Руслан

21.Махніцкій Олег

22.Черняков Валерій

23.Леонов Едуард

24.Ханенко Святослав

25. Зелик Руслан

Мажоритарники (12):

1.Мельнік Євген (округ № 19, Волинська область)

2.Сич Олександр (округ № 83, Івано-Франківська область)

3.Фаріон Ірина (округ № 116, Львівська область)

4.Міхальчішін Юрій (округ № 118, Львівська область)

5.Сех Ірина (округ № 119, Львівська область)

6.Тягнібок Андрій (округ № 125, Львівська область)

7.Бублік Юрій (округ № 145, Полтавська область)

8.Осуховскій Олег (округ № 152, Рівненська область)

9.Кайда Олексій (округ № 163, Тернопільська область)

10.Головко Михайло (округ № 164, Тернопільська область)

11.Сабій Ігор (округ № 189, Хмельницька область)

12.Ільенко Андрій (округ № 215, Київ)

КПУ

За списком (32):

1.Сімоненко Петро

2.Цибенко Петро

3.Спіріна Ірина

4.Кілінкаров Спиридон

5.Прісяжнюк Олександр

6.Алексеев Ігор

7.Калетнік Ігор

8.Мартинюк Адам

9.Матвеев Валентин

10.Мармазов Євген

11.Голуб Олександр

12.Скарбовійчук Руслан

13.Гордіенко Сергій

14.Гончаров Сергій

15.Буховец Олег

16.Міхайленко Ольга

17.Зубчевскій Олександр

18.Бідевка Володимир

19.Дзарданов Микола

20.Баландін Сергій

21.Топалов Сергій

22.Бабіч Вікторія

23.Шугало Роман

24.Байдюк Лариса

25.Самойленко Василь

26.Губар Віктор

27.Дорохов Антон

28.Левченко Ольга

29.Кудря Володимир

30.Парубок Омелян

31.Герасімчук Михайло

32.Боріта Ольга

Мажоритарники від «Єдиного центру» (3):

1.Балога Віктор (округ № 69, Закарпатська область)

2.Балога Павло (округ № 71, Закарпатська область)

3.Петевка Василь (округ № 72, Закарпатська область)

Мажоритарники від «Народної партії» (2):

1.Літвін Володимир (округ № 65, Житомирська область)

2.Гріневецкій Сергій (округ № 134, Одеська область)

Мажоритарник від Радикальної партії Олега Ляшка (1):

1. Ляшко Олег (округ № 208, Чернігівська область)

Мажоритарник від партії «Союз» (1):

1. Миримський Лев (округ № 2, АРК)

Мажоритарники-самовисуванці (43):

1.Домбровскій Олександр (округ № 11, Вінницька область)

2.Порошенко Петро (округ № 12, Вінницька область)

3.Жеребнюк Віктор (округ № 14, Вінницька область)

4.Калетнік Оксана (округ № 16, Вінницька область)

5.Калетнік Григорій (округ № 18, Вінницька область)

6.Заболотний Григорій (округ № 17, Вінницька область)

7.Мартіняк Сергій (округ № 20, Волинська область)

8.Івахів Степан (округ № 21, Волинська область)

9.Паліца Ігор (округ № 22, Волинська область)

10.Еремеев Ігор (округ № 23, Волинська область)

11.Безбах Яків (округ № 24, Дніпропетровська область)

12.Лабунская Анжеліка (округ № 63, Житомирська область)

13.Развадовскій Віктор (округ № 67, Житомирська область)

14.Пономарев Олександр (округ № 78, Запорізька область)

15. Дерев’янко Юрій (округ № 87, Івано-Франківська область)

16.Доній Олександр (округ № 88, Івано-Франківська область)

17.Чудновскій Віталій (округ № 90, Київська область)

18.Міщенко Сергій (округ № 98, Київська область)

19.Струк Володимир (округ № 104, Луганська область)

20.Мошенскій Валерій (округ № 108, Луганська область)

21.Дубневіч Ярослав (округ № 120, Львівська область)

22.Марков Ігор (округ № 133, Одеська область)

23.Жванія Давид (округ № 140, Одеська область)

24.Кіссе Антон (округ № 142, Одеська область)

25.Шаповалов Юрій (округ № 146, Полтавська область)

26.Кулініч Олег (округ № 147, Полтавська область)

27.Піліпенко Володимир (округ № 148, Полтавська область)

28.Жеваго Костянтин (округ № 150, Полтавська область)

29.Волков Олександр (округ № 158, Сумська область)

30.Молоток Ігор (округ № 160, Сумська область)

31.Негой Федір (округ № 186, Херсонська область)

32.Лабазюк Сергій (округ № 188, Хмельницька область)

33.Буряк Сергій (округ № 190, Хмельницька область)

34.Бондар Віктор (округ № 191, Хмельницька область)

35.Герега Олександр (округ № 192, Хмельницька область)

36.Мельніченко Володимир (округ № 193, Хмельницька область)

37.Зубік Володимир (округ № 195, Черкаська область)

38.Тімошенко Віктор (округ № 198, Черкаська область)

39.Нічіпоренко Валентин (округ № 199, Черкаська область)

40.Атрошенко Владислав (округ № 206, Чернігівська область)

41.Рибаков Ігор (округ № 207, Чернігівська область)

42.Куровскій Іван (округ № 209, Чернігівська область)

43.Рудьковскій Микола (округ № 210, Чернігівська область)

Рекомендуємо

Новини автора: Dimokk