«Дніпро» перемагає МОЗ, у Алієва — гол плюс пас

Оценить

У другому турі чемпіонату України запорізький «Металург» приймав дніпропетровське «Дніпро». Гості відкрили рахунок вже на п’ятій хвилині.

Після невдалого удару Боатенга м’яч потрапив до Зозулі, той пробив з 15 метрів у стійку. М’яч вдарився об спину Руденко і потім був добитий в підкаті тим же Зозулею. А в кінцівці тайму господарі залишилися вменьшінстве. Сидорчук був видалений з поля за те, що пішов прямою ногою в стик з Боатенгом.

Другий тайм удесятьох МОЗ провів слабо, пропустивши ще тричі.

На 62-й хвилині Джуліано ударом метрів з 20-ти послав м’яч в сітку після чергової помилки Руденко, який невдало вибив м’яч зі штрафної.

На 77-й хвилині Руденко отримав попередження і пенальті в свої ворота за те, що руками затримав Зозулю, який вийшов з ним один на один. До «точки» підійшов новачок «Дніпра» Олександр Алієв і пробив чітко — 3:0.

А крапку в матчі поставив Матеус на третій компенсованій хвилині. Він забив головою після подачі Алієва. «Дніпро» виграв у «Металурга» — 4:0.

При написанні статті використано матеріали: segodnya.ua