«Дніпро» вирвав перемогу в Сімферополі

Оценить

Дніпропетровський «Дніпро» здобув вольову перемогу над «Таврією» у матчі 16-го туру української Прем’єр-ліги.

У першому таймі активніше почали гості, але перший момент виник біля воріт Лаштувки на 25-й хвилині. З 18-ти метрів Назаренко закручував м’яч у дальній кут, але гостей врятувала поперечина.

На 33-й хвилині зіграла поперечина вже за господарів. Після розіграшу кутового Калинич пробив головою в каркас воріт.

Перед перервою Кархіман проявив майстерність відбивши удар Алієва зі штрафного і добивання Зозулі.

На початку другого тайму Калинич вдруге пробив у поперечину — знову головою після флангової подачі.

Кримчаки відповіли небезпечним ударом Назаренко зі штрафного. М’яч просвистів у сантиметрах від стійки. А на 61-й хвилині господарі забили. Після розіграшу кутового Фещук випередив захисників на ближній штанзі, відправивши м’яч у порожній кут воріт.

Пропустивши, дніпряни заграли з подвоєною енергією і зуміли забити два м’ячі протягом шести хвилин. На 74-й хвилині Калинич пробив низом з-за меж штрафного, і м’яч від ноги Кахрімана закотився у ворота. Через шість хвилин Джуліано метрів з шести розстріляв ворота «Таврії» після швидкої атаки.

На 85-ій хвилині перевага «Дніпра» міг закріпити Матеус, але поперечина знову врятувала господарів.

У «Таврії» не було шансів, щоб відігратися.

Отже, 1:2 — «Дніпро» вийшов на чисте друге місце, скоротивши відставання від «Шахтаря» до 11-ти очок.