Дзюдоїст Мансур Ісаєв завоював для Росії друге золото

Оценить

Російський дзюдоїст Мансур Ісаєв завоював золоту медаль Олімпійських ігор у Лондоні. У фіналі змагань у ваговій категорії до 73 кг Ісаєв переміг японського спортсмена Рікі Накая. Таким чином, у російської збірної тепер п’ять медалей — три бронзи і два золота.
Вітчизняний дзюдоїст Мансур Ісаєв завоював золоту медаль Олімпійських ігор у Лондоні, здолавши у фіналі турніру у ваговій категорії до 73 кг японського спортсмена Рікі Накая.

У головний матч змагань з дзюдо в категорії до 73 кг Ісаєв пробився крізь Півфінальне сито в особі представника Південної Кореї Кі-Чунь Вана. Японець Рікі Накая, в свою чергу, в 1/2 фіналу здолав Декс Елмонта з Нідерландів.

Чоловіки. Дзюдо. Вагова категорія до 73 кг. Фінал.

1. Мансур Ісаєв (Росія).
2. Рікі Накая (Японія).
3. Ниям-Очир Саінджаргал (Монголія).

У загальному командному заліку Олімпійських ігор у збірної Росії стало 5 медалей — три бронзові і дві золоті.
Нагадаємо, раніше медальну скарбничку російської команди поповнили дзюдоїст Арсен Галстян, який здолав у фіналі змагань у ваговій категорії до 53 кг японця Хіроакі Хіраока.
Крім того, велосипедистка Ольга Забелінская взяла бронзу в груповій гонці на шосе, подолавши 140-кілометрову дистанцію за 3 години, 35 хвилин і 31 секунду.
Ще дві бронзові нагороди взяли шабліст Микола Ковальов і плавальний квартет — Андрій Гречин, Микита Лобінцев, Володимир Морозов і Данила Ізотов.

При написанні статті використано матеріали: firstnews.ru