Енді Мюррей здобув перемогу на US Open

Оценить

Британець став переможцем Відкритого чемпіонату США з тенісу (US Open) у чоловічому одиночному розряді.

Напередодні у фінальному матчі Мюррей зустрічався з Новаком Джоковічем з Сербії. Британець виграв перший і другий сети. Однак потім вперед вийшов Джокович, який переміг у двох сетах підряд. У заключному, п’ятому, сеті Мюррей все ж виявився сильнішим, повідомляє Associated Press.

Фінальний результат матчу — 7:6, 7:5, 2:6, 3:6, 6:2. Зустріч Мюррея і Джоковіча тривала рекордну для фіналів US Open час — 4 години 54 хвилини.

Енді Мюррей став першим з 1936 року спортсменом з Великобританії, який виграв турнір серії «Великого шолома» в чоловічому одиночному розряді. Попереднім британцем, що добився такого результату, був Фред Перрі, який отримав перемогу на Чемпіонату США — попереднику US Open.

Раніше він чотири рази доходив до фіналу таких змагань, але жодного разу не перемагав.

Фінал US Open в жіночому одиночному розряді, який пройшов у неділю, 10 вересня, виграла американка Серена Вільямс, яка перемогла представницю Білорусі Вікторію Азаренко.