На полі НСК «Олімпійський» в Києві завершилася зустріч «Динамо» і португальського «Порту» в рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів у квартеті А. Ця гра зібрала 40 357 вболівальників і завершилася з рахунком 0:0.

Перший тайм протистояння пройшов не в найвищому темпі, і гольових можливостей суперники створили небагато. У тому ж ключі команди почали і другий тайм, на 58-й хвилині Лукман Харуна замінив на полі Артема Мілевського і активно включився в гру, а трохи пізніше Браун Ідейе вийшов замість Марко Рубена.

Динамівці заграли швидше, але так і не зуміли вразити ворота суперників (хоча в Ярмоленка був найпрекрасніший момент), не дозволивши, втім, відзначитися і гостям з Португалії.

Таким чином, ця нічия стала першою для команди Олега Блохіна на груповій стадії турніру і принесла киянам четверте очко.