Ліга чемпіонів: «Динамо» перемогло «Фейеноорд»

Оценить

У Києві відбувся перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, за підсумками якого «Динамо» відсвяткувало вольову перемогу над роттердамським «Фейєноордом» з рахунком 2:1.Перший тайм суперники провели в рівній боротьбі, в середині першої половини зустрічі пошкодження отримав захисник команди з Нідерландів Дарував Янмат, а перед перервою Андрій Ярмоленко вразив ворота «Фейєноорда», але зробив це з офсайду. Слідом міг відзначитися Ніко Кранчар після навісу Велозу з кутового, але голкіпер суперників Ервін Малдер впорався з ударом хорвата.
У перерві Юрій Сьомін замінив Кранчара, випустивши на поле Олега Гусєва, а на старті другого тайму гості відкрили рахунок. Динамівці помилилися в обороні, невдало зіграв Бетао, і форвард Рубен Схакен вразив ворота киян. Втім, незабаром господарі відігралися завдяки курйозного автоголу команди з Роттердама, а ще через 13 хвилин новоспечений батько Браун Ідей і зовсім вивів киян вперед, скориставшись передачею Гусєва. Нігерієць був близький до того, щоб і вдруге вразити ворота суперників, але матч так і завершився трудовою перемогою господарів з перевагою в один м’яч перед повторною грою в Нідерландах.