Ліга Європи: Італійці розгромили «Дніпро»

Оценить

У Неаполі відбулася зустріч «Наполі» і «Дніпра» в рамках четвертого туру групового етапу Ліги Європи, яка завершилася перемогою неаполітанців з рахунком 4:2.

Господарям вдався швидкий гол — вже на сьомій хвилині Едінсон Кавані скористався помилкою українців в обороні і після розрізної передачі Джемала вразив ворота Яна Лаштувки. Команда Хуанде Рамоса зуміла відігратися на 33-й хвилині — Олександр Алієв подав з кутового, Одібе головою переправив м’яч у бік воріт і Артем Федецький, уникнувши офсайду, зрівняв рахунок.

Відразу після перерви «Дніпро» вийшов вперед, відмінно зігравши в контратаці — Алієв віддав довгу передачу низом і Роман Зозуля забив другий гол гостей.

Вальтер Маццаррі був змушений випустити на поле Марек Гамшик і Лоренцо Інсінье, надавши гостроти атакам неаполітанців. В середині другого тайму дубль оформив Кавані ефектним ударом зі штрафного. Під завісу протистояння уругваєць провів третій гол «Наполі», а в компенсований арбітром час — четвертий, поставивши фінальну крапку в цій грі.

У паралельному матчі турі в Швеції АІК здобув перемогу над «ПСВ Ейндховен» з мінімальним рахунком. Автором єдиного гола став Мохамед Бангура, який відзначився на старті зустрічі.