Ліга Європи: «Металіст» здолав «Русенборг»

Оценить

У Харкові відбулася зустріч місцевого «Металіста» і норвезького «Русенборга» в рамках четвертого туру групового етапу Ліги Європи в квартеті К. Команда Мирона Маркевича здобула перемогу у непростій грі з рахунком 3:1.

Господарі ефектно вийшли вперед на четвертій хвилині — Тайсон скористався довгою передачею Фініньо і приголомшливим ударом з льоту забив гол у ворота норвежців. В ході першого тайму харків’яни створили ще ряд моментів, але перед свистком на перерву пропустили результативну контратаку скандинавів.

Після перерви команди продовжили грати в динамічний футбол, і в середині другого тайму Клейтон Шав’єр після пасу Тайсона забив другий гол харків’ян.

Третій м’яч провів Хуан Мануель Торрес під завісу гри. Завдяки цьому успіху харків’яни за два тури до фінішу вирішили завдання виходу в плей-офф Ліги Європи.

У паралельному матчі турі в Німеччині «Байєр» завдав поразки «Рапіду» з Відня з рахунком 3:0.

Нагадаємо, вчора дніпропетровський «Дніпро» поступився в гостях «Наполі» з рахунком 2:4.