Матч Ліги Європи між «Фенербахче» (Туреччина) і «Бенфіка» (Португалія) закінчився 1: 0

Оценить

125 квітня, у четвер, в рамках півфіналу Ліги Європи відбувся матч між командами «Фенербахче» (Туреччина) і «Бенфіка» (Португалія). Поєдинок на стамбульському стадіоні «Шокрі Сараджоглу» обслуговувала бригада арбітра Мілорада Мажич.

Незважаючи на призначений пенальті, який був відмінним шансом відкрити рахунок, перший тайм завершився нічиєю — Христина Олівейра Бароні потрапив у штангу.

Другий тайм показав більш жорстку гру, і 5 гравців (четверо португальців і один гравець «Фенербахче») отримали «гірчичники».

Єдиним голом у грі став м’яч у воротах «Бенфіки», забитий на 70-й хвилині — його реалізував Егімен Коркмаз.

Остаточний рахунок гри «Фенербахче» — «Бенфіка» — 1:0.

Другий поєдинок відбудеться в Лісабоні 2 травня.