«Металіст» красиво розгромив німецький «Байєр»

Оценить

У Харкові «Металіст» приймав леверкузенський «Байєр». Обидві команди ще до очної зустрічі вирішили завдання виходу в плей-офф турніру, однак в Харкові колективи з’ясовували між собою, хто займе перше місце в групі.

У першому таймі голів забито не було. У «Байєра» був шанс відкрити рахунок у матчі, але Фернандес потрапив у поперечину. У «Металіста» кількома небезпечними ударами відзначилися Тайсон і Вілліан.

Доля матчу була вирішена у другому таймі. Відразу після відновлення гри свій четвертий м’яч у Лізі Європи забив Крістальдо. Під завісу гри українці збільшили перевагу — п’ятий гол у груповому турнірі на свій рахунок записав Шав’єр.

«Металіст» за тур до закінчення групового турніру гарантував собі перше місце. В іншому матчі цієї групи норвезький «Русенборг» обіграв з рахунком 3:2 австрійський «Рапід», що проте вже ніяк не вплине на турнірне становище в групі.

Металіст — Байєр — 2:0

Голи: Крістальдо, 46, Шав’єр, 85

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Гуйє, Торсільері, Фініньо, Едмар, Торрес, Шав’єр, Тайсон (Шарпар, 87), Вілліан (Марлос, 71), Крістальдо (Бланко, 81)

Байєр: Лено, Вольшайд, Фрідріх, Хегелер, Карліньос, Райнартц (Мефферт, 65), Аугусто, Пуш, Кор, Фернандес (Кісслінг, 77), Штеффен (Айдін, 46)

Попереджені: Едмар — Фрідріх, Вольшайд