Новак Джоковіч другий рік поспіль очолив рейтинг кращих тенісистів світу

Оценить

Матч між Джоковічем і Марреєм був найбільш очікуваним в групі А на підсумковому чемпіонаті року в Лондоні. У протистоянні саме цих тенісистів вирішилася доля титулів US Open і супертурніру в Шанхаї. Нинішній поєдинок виправдав очікування вболівальників, подарувавши вперту боротьбу, з якої переможцем вийшов сербський спортсмен, який помстився таким чином за поразку на US Open.

Джокович погано почав перший сет, допускав багато помилок і в результаті програв сет з рахунком 4:6. Переломним моментом зустрічі стала помилка суддів у другій партії, коли вони не помітили попадання м’яча в аут після удару серба. Джоковичу пощастило, гейм був врятований, і до сербові повернулася впевненість у своїх силах.

Він накрутив темп, став агресивніше грати в атаці, і британець занервував, що відразу позначилося на його грі. Джокович виграв другий сет з рахунком 6:3.

Третя партія була схожа на гойдалки. Тенісисти по черзі помилялися, потім тут же збиралися і видавали прекрасні партії. У Маррея був шанс перевести гру на тай-брейк, але він упустив його і в результаті програв партію з рахунком 5:7, а разом з нею і всю зустріч.