Перша медаль України на Олімпійських іграх 2012

Оценить

Наш стрілок Олена Костевич в перестрілці програла боротьбу за «срібло» та отримала «бронзу»
На Олімпіаді-2012 в Лондоні завершилися змагання в кульовій стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів у жінок. Україна завоювала першу медаль на Іграх-2012 в Лондоні!

Нагадаємо, що у фіналі спортсменки робили по вісім пострілів і результати були додані до того, який вони показали в кваліфікації. У кваліфікації українка Олена Костевич була другою.

Після першого пострілу в фіналі Костевич вийшла на чисте перше місце, після другого однаковий результат виявився відразу у чотирьох спортсменок, які ділили лідерство. Після третього наша спортсменка опустилася на третє місце, після четвертого вийшла на друге, яке було в неї за результатами кваліфікації. За результатами п’ятого пострілу Костевич знову стала третьою. 10,6 в шостому пострілі повернули Лену на друге місце. У сьомому пострілі Костевич вибила 10,1 і це все ще друге місце, але однакову кількість балів з китаянкою Гуо. Восьмий постріл наша спортсменка зробила тільки після другого прицілювання — 9,8. Постріл в 9,2 в передостанньому підході опустив Костевич на 3-е місце.

Після 10-ти фінальних пострілів перемогла китаянка Венйун Гуо, наша Костевич і француженка Гобервілль показали однаковий результат і продовжили боротьбу за «срібло» в перестрілці. Вирішальний постріл — француженка вибила 10,6, українка — 9,7.

Підсумок — третє місце для Костевич і перша «бронза» Олімпіади для України!