Підсумки першого дня Ліги Чемпіонів

Оценить

«Порту» і «Парі Сен-Жермен», взявши по три очки в матчах з хорватським і українським «Динамо», захопили лідерство в квартеті A.

Два голи в кінцівках обох таймів принесли португальцям перемогу в Загребі — 2:0. На «Максимірі» відзначилися Лучо Гонсалес (41) і Стівен Дефур (90).

ПСЖ на «Парк де Пренс» чотири рази змусив капітулювати воротаря киян Максима Коваля. Відповісти на голи Златана Ібрагімовича (19), Тіагу Сілви (29) і Алекса да Кошти (33) гості змогли точним ударом Мігела Велозу (87). А Хавеьер Пасторе вже в доданий час встановив остаточний рахунок — 4:1.

«Арсенал» і «Шальке», взявши по три очки в Монпельє і Піреї, очолили турнірну таблицю групи B.

Підопічні Арсена Венгера на «Монсоні» здобули вольову перемогу над колишнім клубом свого новобранця Олів’є Жиру. Юнес Бельханда відкрив рахунок ударом з 11-метрової позначки (9), а Лукас Подольскі (16) і Жервіньо (18) оперативно відреагували на випад господарів, принісши лондонському клубу три очки — 2:1.

Гельзенкірхенскій клуб на стадіоні «Гіоргіос Караїскакіс» вийшли вперед завдяки точному удару Бенедикта Хеведес (41). Після перерви Джамель Абдун зрівняв рахунок (58), а Клаас-Ян Хунтелар (59) тут же встановив остаточний рахунок на користь своєї команди — 2:1.

Найбільш очікуваний матч першого туру відбувся на мадридському «Сантьяго Бернабеу», де в рамках групи D «Реал» переграв «Манчестер Сіті» — 3:2.

Гості двічі виходили вперед завдяки голам Едіна Джеко (69) і Олександра Коларова (85). Іспанці ж справно відігравалися зусиллями Марселу (76) і Каріма Бензема (87). А за пару хвилин до фінального свистка Кріштіану Роналду приніс Королівському клубу перемогу і три очки.

Лідерство на пару з «вершковими» у цьому квартеті захопила дортмундська «Боруссія». Підопічні Юргена Клоппа з мінімальним рахунком на «Сигнал Ідуна Парк» переграли амстердамський «Аякс». Три очки німцям приніс удар Роберта Левандовскі (87).