«Реал» програв у Туреччині «Галатасараю», але вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Оценить

У ніч з вівторка на середу пройшли матчі у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

У Стамбулі місцевий «Галатасарай» приймав мадридський «Реал» і домігся перемоги — 3:2. Гостям вдався швидкий гол.

Рахунок на восьмій хвилині поєдинку відкрив Кріштіану Роналду, для якого цей м’яч став десятим у поточному розіграші турніру. Таким чином, він зміцнив свої позиції в гонці бомбардирів, віддалившись від переслідувачів — Ліонеля Мессі з «Барселони» і Бурака Йілмаза з «Галатасарая», що мають в активі по вісім голів.

Після перерви підопічні Жозе Моурінью зменшили оберти і дозволили господарям забити три голи. Спочатку Еммануелю Ебуе вдався фантастичний за силою і точністю удар з лінії штрафної. Потім на 71-й хвилині Уеслі Снейдер вивів «Галатасарай» вперед, а через ще 60 секунд свій м’яч провів Дідьє Дрогба. Як не старалися господарі, але в час, що залишився їм забити ще пару бажаних голів не вдалося. Більше того, в компенсований час Роналду оформив дубль.

Нагадаємо, в першому матчі в Іспанії «Реал» домігся впевненої перемоги з рахунком 3:0, а значить, за рахунок виїзного дубля Роналду пройшов у півфінал.

Разом з «Реалом» в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів вийшла «Боруссія». У ніч на четвер пройдуть два інші чвертьфінали «Ювентус» — «Баварія» і «Барселона» — ПСЖ.

Жеребкування півфіналу Ліги чемпіонів пройде у п’ятницю, 12 квітня, у швейцарському Ньоні. Проведуть її генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно та директор УЄФА зі змагань Джорджіо Маркетті, а допомагати їм будуть посол фіналу Ліги Європи Патрік Клюйверт і триразовий кращий бомбардир Ліги чемпіонів Рууд ван Ністелрой.

Перші півфінальні матчі відбудуться 23 і 24 квітня, відповіді — 30 квітня і 1 травня. Також буде визначено, переможець якого півфіналу вважатиметься номінальним господарем фінального матчу.