«Шахтар» розгромив датчан і пройшов до плей-офф Ліги чемпіонів

Оценить

Матчі 5-го туру групового турніру Ліги чемпіонів визначили чотирьох учасників плей-офф: ними стали «Шахтар», «Баварія», «Валенсія» та «Барселона». При цьому каталонці паралельно забезпечили собі перше місце в групі.
У Копенгагені «Гірники» здобули вольову перемогу над данським «Нордшелланд» з рахунком 5:2.

Суперники провели результативний перший тайм, забивши за 45 хвилин по два голи. На екваторі першої половини данці вийшли вперед завдяки точному удару Мортена Нордстранд, а через дві хвилини «гірники» зрівняли рахунок у неоднозначній ситуації. Вілліан віддавав м’яч суперникам за правилами fair play, проте Луіс Адріано включився в гру, перехопив м’яч, обіграв воротаря і вразив порожні ворота, залишивши в подиві гравців та вболівальників «Нордшелланд».

Втім, вже в наступній атаці скандинави відправили другий гол — ворота Андрія П’ятова розстріляв Каспер Лорентцен, а перед свистком на перерву донецька команда знову зрівняла рахунок. Фернандіньо прорвався по правому флангу, віддав пас на Мхітаряна — удар Генріха взяли на себе захисники, однак Вілліан, який опинився в потрібному місці добив м’яч.

Після перерви команди продовжили грати в хорошому темпі, і на 51-й хвилині Вілліан оформив дубль відмінним ударом з-за меж штрафної. Ще через дві хвилини свій другий гол забив і Луїс Адріано. На цей раз без претензій — бразилець був точний після передачі Алекса Тейшейри. Хет-трик нападник зробив на 81-й хвилині після скидки головою Дугласа Кости, і цей гол став останнім у видовищному протистоянні.

Таким чином, «Шахтар» набрав 10 очок і з урахуванням перемоги «Ювентуса» над «Челсі» в Туріні за тур до закінчення групового етапу гарантував собі вихід в плей-офф Ліги чемпіонів.

Рахунок у туринській зустрічі був відкритий на 38-й хвилині — дальній удар вдався Фабіо Квальярелла. На 61-й хвилині чилійський півзахисник «Ювентуса» Артуро Відаль не без допомоги рикошету подвоїв рахунок, а вже в компенсований до другого тайму час Себастьян Джовінко довів рахунок до розгромного.