Україна розійшлася з Англією внічию

Оценить

На полі стадіону «Уемблі» в Лондоні збірні Англії та України розійшлися миром у рамках відбіркового циклу чемпіонату світу-2014 в групі Н. Команда Олега Блохіна не зуміла втримати перевагу в матчі, зігравши з англійцями внічию з рахунком 1:1.

Українська команда активно розпочала зустріч, виглядає в першому таймі краще господарів. Англійці шукали свою гру, а на 34-й хвилині Том Клеверлі не використовував відмінну можливість відкрити рахунок, але з вигідної позиції пробив у голкіпера українців Андрія П’ятова.

Упустивши декілька вигідних можливостей (Зозуля і Гармаш) команда Олега Блохіна таки забила — Євген Коноплянка, обігравши Стівена Джеррарда, приголомшливим ударом з дальньої дистанції відправив м’яч у дев’ятку воріт Джо Харта. Перед свистком на перерву невдаха Клеверлі змарнував ще дві можливості відзначитися, спершу катнув м’яч повз ворота, а в наступній атаці пробивши в хрестовину воріт українців.

Ситуація на полі суттєво не змінилася і після перерви. На 60-й хвилині Деніел Уелбек замінив Тома Клеверлі, ще через 10 хвилин Алекс Окслейд-Чемберлен поступився місцем Деніел Старрідж. Ці заміни і допомогли господарям уникнути поразки.

За десять хвилин до завершення матчу Уелбек для початку потрапив у штангу з близької відстані, а слідом Роман Зозуля ледь не забив англійцям п’ятою.

Однак Англія все ж врятувалася. За п’ять хвилин до кінця зустрічі господарі заробили пенальті — Уелбек, пробиваючи по воротах, влучив у руку Хачеріді, а Френк Лемпард в своєму стилі реалізував 11-метровий.

Ще через дві хвилини Україна отримала чисельну перевагу — друге попередження отримав капітан збірної Англії Стівен Джеррард і залишив поле. Але особливих дивідендів команді Блохіна ця подія не принесла.

Таким чином, збірна України стартувала в кваліфікації з нічиєї на «Уемблі», а англійці після двох матчів мають в активі чотири очки.

Англія — УКРАЇНА — 1:1

Склади команд:

Англія: Харт, Джонсон, Ягелка, Лескотт, Бейнс (Бертранд, 73), Джеррард, Лемпард, Клеверлі (Уелбек, 62), Мілнер, Окслейд-Чемберлен (Старрідж, 70), Дефо

Україна: П’ятов, Гусєв, Ракицький, Хачеріді, Селін (Шевчук, 75), Тимощук, Ротань (Назаренко, 90 +2), Гармаш, Коноплянка, Ярмоленко, Зозуля (Девіч, 89)