Українка виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики

Оценить

Українська атлетка Юлія Паратова стала переможницею чемпіонату Європи в Тірані в категорії до 53 кг. Зазначимо, що виграла змагання 26-річна українка і у ривку, і в олімпійському двоборстві.

Набравши суму в 194 кг (90 +104) вона на 6 пунктів випередила найближчу переслідувачку Світлану Черемшанову з Росії. Третьою фінішувала болгарка Майя Іванова.

Два роки тому на дебютному для себе чемпіонаті Європи в Казані вихованка іллічівського СК «Юність» завоювала дві срібні медалі (у сумі двоборства та ривку) та одну бронзову (у поштовху), але у важчій ваговій категорії — до 58 кг.

Раніше на чемпіонаті Європи у Тірані категорії до 48 кг українка Яна Дяченко фінішувала четвертою.

Зазначимо, що на чемпіонат Європи українська збірна вирушила у складі 10 атлетів — шестеро представляють жіночу збірну, а четверо — чоловічу. У команді не виявилося олімпійського чемпіона Олексія Торохтія та бронзової призерки Лондона Юлії Калини — вони як і раніше відпочивають після напруженого сезону.

У той же час Ольга Коробка, срібна призерка Пекіна-2008, триразова чемпіонка Європи, яка відбуває дискваліфікацію за вживання допінгу, по закінченню строку покарання у листопаді має намір повернутися в спорт.