Воротар збірної Норвегії вирвав мікрофон з рук журналіста

Оценить

Голкіпер збірної Норвегії з футболу Руне Ярстейн вихопив мікрофон з рук журналіста після переможного матчу зі Словенією в рамках відбірного турніру чемпіонату світу 2014 року. Про це повідомляє Associated Press.

Гра між командами Норвегії і Словенії пройшла 11 вересня в Осло і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. Рахунок у матчі на 17-й хвилині відкрив словенський захисник Марко Шулер, норвежці через 10 хвилин зусиллями Маркуса Хенріксена рахунок зрівняли, переможний гол на 94 хвилині з пенальті забив Йон Арне Ріїсе.

Після гри Ярстейн погодився дати коментар з приводу матчу. Запис інтерв’ю викладений на сайті Youtube. Близько 40 секунд Ярстейн відповідав на запитання репортера, однак потім різко перервав розмову і пішов. На записі з іншого камери видно як голкіпер вихопив з рук кореспондента мікрофон і кинув його в бік, після чого зник у підтрибунному приміщенні. Як повідомляє Associated Press, Ярстейн таким чином відреагував на запитання, чи не відчуває він своєї провини в пропущеному голі.

Також 12 вересня Ярстейн погрожував фотокореспонденту, який намагався його зняти під час виселення з готелю, де зупинилася збірна Норвегії на час матчу зі Словенією.

Після двох ігор збірна Норвегії займає четверте місце у своїй відбірковій групі. У першому матчі норвежці програли команді Ісландії (0:2). Словенці в двох матчах очок не набрали.