Екс-чемпіон світу Формули-1 Льюїс Хемілтон посів поул-позицію на Гран-прі Абу-Дабі. Пілотові McLaren вистачило однієї спроби у фінальному сегменті кваліфікації, щоб гарантувати собі перше місце. Британець на 35 сотих секунди перевершив Марка Уеббера на Red Bull. Лідер сезону Себастьян Феттель показав третій час: після закінчення швидкого кола гонщикові по радіо наказали зупинити болід RB8 на трасі.

Пастор Мальдонадо на Williams продемонстрував четвертий результат, залишивши позаду Кімі Райкконена, Дженсона Баттона і Фернандо Алонсо. Віталій Петров зайняв 21 місце, дві десяті секунди поступившись своєму партнерові по команді Caterham Хейккі Ковалайненом.

Фінн розмістився на 19-му рядку, а між напарниками вклинився Шарль Пік на Marussia. Ще один представник російського колективу Тімо Глок став 22-м, випередивши тільки пілотів HRT.

По ходу кваліфікації всі пілоти крім Жана-Еріка вірно використовувати м’які покришки Pirelli — француз віддав перевагу більш жорсткий комплект. Гонка Формули-1 в Абу-Дабі відбудеться в неділю, 4 листопада.